mediquslogo_150.png

Rekomendacje

 • Profesjonalne podejście doktora do badania, na wizycie wszystko dokładnie wytłumaczył, przeprowadził kilka badań oraz zlecił kolejne, widać zaangażowanie i solidne podejście do tematu. Zdecydowałem się na zabieg u Doktora. Polecam jak najbardziej.

  devilcleaning.lublin

  Wspaniały lekarz. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty panuje bardzo miła i ciepła atmosfera. Pan Doktor wszystko wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie do tego lekarza. Szczerze polecam Pana Doktora.

  Jan K.

  Lekarz z dużym doświadczeniem, wyczerpujący opis choroby i leczenia oraz konkretne wytyczne. Jestem pod wrażeniem, że lekarz jest w stanie poświęcić tyle czasu dla pacjenta. Zazwyczaj moje wizyty trwały około 5 minut. Doktor jest naprawdę świetnym specjalistą godnym polecenia innym.

  Michał

  Pan doktor ma ogromną wiedzę, stwarza niekrępującą atmosferę w gabinecie, jest w pełni profesjonalny. Badanie wyjaśniał na bieżąco oraz omówił jego wynik. Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam.

  Marcin

  Świetny ekspert, super podejście do pacjenta, bardzo komfortowa wizyta. Moje leczenie idzie w bardzo dobrym kierunku, czuję znaczną poprawę. Polecam Pana Doktora.

  Tomasz

  Miły, cierpliwy lekarz. Dokładnie przejrzał wyniki badań, wypytał i przekazał wytyczne dalszego leczenia. Życzę wszystkim takich wizyt u tak miłych, sympatycznych i z ogromną wiedzą lekarzy.

  Kasia G.

  Dowiedziałem się o Panu doktorze z forum medycznego i rzeczywiście to jest tak, jak opisują inni. Świetny specjalista, bardzo miła atmosfera, dokładny wywiad i badanie. Jak najbardziej polecam Pana doktora.

  kamil.kube

  Świetny specjalista, najlepszy urolog, na jakiego trafiłem. Za każdą wizytą coraz większe postępy w leczeniu. U żadnego innego specjalisty nie spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. Doktor Gołąbek to najlepszy urolog, jakiego można polecić.

  Rafał

  Umówiłam narzeczonego na wizytę i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni. Lekarz dokładnie zbadał pacjenta i zlecił potrzebne badania. Omówiono plan leczenia. Polecam

  Bianka

  Wspaniały lekarz i bardzo przyjemny człowiek. Badanie przeprowadzone bardzo rzetelnie i skrupulatnie przygotowany opis badania. Polecam eksperta urologa doktora Tomasza Gołąbka. Najlepszy urolog u jakiego się leczyłam.

  Maria L.

  Pan doktor Tomasz przeprowadził dokładny wywiad i przystąpił do badania. Przedstawił diagnozę w bardzo zrozumiały sposób i omówił sposób leczenia. Wizyta i zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Świetna atmosfera i podejście do pacjenta. Polecam.

  Anna J.

  Urolog ten pomógł mi wyjść z wielu problemów. Wcześniej leczylem się przez rok u innego specjalisty ale to nic nie dało. Dogłębny wywiad ze mną oraz badania pozwoliły postawić mu odpowiednią diagnozę i mnie wyleczyć.

  Adam Malecki

  Świetny specjalista, jestem zadowolony z profesjonalych konsultacji medycznych. To jest prawdziwy lekarz z powołania, który potrafi pokierować pacjenta i jedyny który pomógł mi złagodzić moje dolegliwości. Będę polecał tego profesjonalistę.

  Pacjent

  Bardzo profesjonalny, rzetelny i sympatyczny lekarz specjalista. Cała wizyta od momentu wejścia w bardzo dobrej atmosferze. Wszystkie potrzebne badania i pełen opis zaleceń po wizycie. Perfekcja. Polecam Doktora.

  Paweł

  Wszystko ok, profesjonalna obsługa. Lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad przed badaniem aby postawić jak najtrafniejszą diagnozę. Polecam lekarza jak najbardziej

  Darek

  Poleca doktora Tomasz wszystkim potrzebującym pomocy urologicznej, gdy już inni lekarze zawiedli. Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad i daje konkretne zalecenia. Dopiero leczenie prostaty przez Doktora Tomasza przyniosło efekty.

  Piotr

  Wspaniały ciepły człowiek, kompetentny lekarz. Wcześniej byłam na kilku wizytach lekarskich z tym samym problemem, jedynie Pan doktor poznał się na rzeczy. Tak mało jest wspaniałych kompetentnych lekarzy... polecam

  Anna R.

  Doskonały diagnosta i bardzo profesjonalny lekarz. Świetny kontakt z pacjentem i rzadko spotykany profesjonalizm w trakcie wywiadu. Polecam.

  Wojciech G.

  Szczerze polecam. Pan Doktor odpowiednio mnie zdiagnozował, rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Naprawdę polecam.

  Kordian

  Doktor Tomasz ma świetne podejście, niewiarygodną wiedzę. Badanie, jak również wywiad przeprowadzony kompleksowo. Atmosfera panująca w gabinecie jest niekrępująca, luźne podejście pozbawia stresu. Pełen profesjonalizm, polecam każdemu mężczyźnie z problemami.

  Przemek M.

  Lekarz z powołania, otwarty na ludzi. Profesjonalne podejście do leczenia pacjenta. Zostało mi wszystko zrozumiale wyjaśnione i otrzymałem pełen opis. Zdecydowanie polecam Doktora Tomasza Gołąbka.

  SebekD

  Wizyta u Pana Tomasza była (jeśli wizyta u lekarza może w ogóle być przyjemnością) była przyjemna. Pan Tomasz w bardzo profesjonalny a równocześnie przystępny sposób naświetlił mi mój problem. Wiem, że na pewno wrócę do Jego gabinetu a i innym polecam

  Witold Caban

  Pan doktor zrobił dokładny wywiad i badanie USG. Otrzymałam dalsze instrukcje. Nie skupiał się wyłącznie na obszarze urologicznym, ale również sprawdził dodatkowe objawy i inne narządy. Po pierwszej wizycie wiem co robić. Mam nadzieję, że pomoże mi dojść do pełnego zdrowia. Na dziś polecam Pana doktora :-)

  Barbara

  Super lekarz z powołaniem. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem i przeprowadza rzetelną diagnozę. Bardzo dziękuje.

  Krzysztof

  Po wizycie śmiało mogę powiedzieć kilka rzeczy. Mianowicie wywiad ze mną był bardzo szczegółowy, lekarzowi się nie spiszyło, postawił na trafną diagnozę. Obecne leczenie sprzyja mojemu zdrowiu.

  annafilipowska19871

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały. Polecam Pana Doktora Tomasz i dziekuję za pomoc.

  Piotr Z.

  Bardzo dobry lekarz. Szybka diagnoza, a następnie wskazał kierunek działania. Polecam wszystkim Pana doktora

  Grzegorz

  Pan Doktor to cudowny człowiek i profesjonalny lekarz. Dogłębny wywiad, dokładne badanie, poświęca odpowiednią ilość czasu Pacjentowi w zależności od jego obecnego stanu zdrowia. Do każdego podchodzi indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem na najwyzszym poziomie. Poszliśmy do Doktora z kilkoma problemami i na każdy uzyskaliśmy odpowiedz i pomysł leczenia. Trafne diagnozy i ogrom wiedzy to to co cechuje Doktora. Wspaniały lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek. Jeżeli szukacie kogoś, kto ma Wam pomóc, to na pewno jest to doktor Tomasz Gołąbek. Polecam.

  Pacjentka

  Niewiarygodny profesjonalizm i wiedza, a oprócz tego świetny kontakt! Wierzę, że wreszcie będę zdrowa.

  Pacjentka

  Lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad przed badaniem aby postawić jak najtrafniejszą diagnozę. Polecam lekarza jak najbardziej

  Piotrek

  Lekarz z powołaniem który potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem oraz przeprowadzić rzetelną diagnozę co jest najważniejsze.

  Jurgiel82

  Bardzo duże doświadczenie lekarza ,wyczerpujące opinie na temat choroby i pozytywne nastawienie osoby .Przez ponad 20 lat żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie i rozmowę nie mówiąc już o wykonywaniu badań, z góry było wiadomo co mi dolega i zaczynało się od dawkowania leków .Uważam że lekarz jest specjalistą godnym polecenia ja jestem pozytywnie nastawiona i dziękuję osobom które poleciły mi Pana Doktora Gołąbka ,jest ciepłym człowiekiem i pomaga ludziom ....To dopiero mój początek ale gorąco polecam lekarza .

  Ewa

  Super lekarz wie co mówi nie ma co pisać zaraz przeszedł do rzeczy badania zrobione na miejscu jeszcze raz polecam

  Wojtek Llepacz

  Cierpliwy, przyjazny lekarz i bardzo staranny. Poświecił dużo czasu na dokładnie zebrany wywiad. Badanie dokładne i w niekrępującej atmosferze. Posiada dużą, nowoczesną wiedzę.

  Emerytowany Lekarz

  Szczerze polecam Pana Doktora, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta zarówno w badaniu jak i w rozmowie. Podczas wizyty Doktor wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy, nie ma pośpiechu, a w gabinecie panuje szczera i swobodna atmosfera. Wielkie wyrazy szacunku.

  Kamil

  Pan doktor ma super podejście do pacjenta. Luźna atmosfera sprawia że pacjent czuje się komfortowo na wizycie.

  marek.k.

  Świetny kontakt przychodni z pacjentem , rewelacyjne i fachowe podejście lekarza do pacjenta , wzór dla innych lekarzy

  janorzel

  Lekarz godny polecenia .Profesjonalista w każdym calu.Dzięki panu doktorowi mama przeszła zabieg szczesliwie i powróciła do zdrowia.Szczerze polecam.

  madrzykaneta

  wszystko w najlepszym porządku, dobre podejście do pacjenta i dużo cierpliwości, pełen profesjonalizm.

  mama z synem

  Pan doktor na wstępie przeprowadził dokładny wywiad, po czym przystąpił do badania problemu. W zrozumiały sposób przedstawił diagnozę i wyjaśnił możliwe drogi leczenia. Warunki zabiegowe na światowym poziomie, z resztą jak cała reszta. Pełna opieka po zabiegu. Świetna atmosfera i partnerskie podejście.

  Mersh

  Niesamowity, ciepły człowiek, profesjonalizm i empatia a przede wszystkim wiedza. Diagnoza poprzedzona jest szczegółowym wywiadem. Jeden z najlepszych urologów w Polsce ! Potrafi podnieść na duchu w trudnej chwili.

  astudent315

  Z wizyty u Pana doktora jestem bardzo zadowolony. Jest lekarzem przyjaznym dla pacjenta. Badanie przeprowadzone było w miłej, nie krępującej atmosferze. Pan doktor udzielił wyczerpującej informacji na temat wykonanych badań oraz wyjaśnił tryb dalszego postępowania.

  Włodzimierz

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze ,duża wiedzą medyczna i profesjonalne podejście do pacjenta pozwoliła nie czuć skrępowania z mojej strony.

  Mak

  Super kontakt lekarza z pacjentem, szczegolowy wywiad i bardzo konkretne zalecenia do dalszej diagnostyki. Bardzo polecam lekarza wszystkim potrzebujacym profesjonalnej pomocy urologicznej

  Ewa

  Niesamowity lekarz, który wykonuję swoją pracę z wielką Pasją i zaangażowanie. Wywiad podczas wizyty jest bardzo szczegółowy, kilkakrotnie dłuższy niż u specjalistów u których znalazłem się wcześniej. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, ma się wrażenie, jakby docent znał nas od lat. Przede wszystkim lekarz wyjaśnia szczegółowo co jest wykonywane, informuje o kolejnych krokach/ planie leczenia. Przed zastosowaniem konkretnego leczenia zleca kompleksowe badanie, które pozwoli mu określić co naprawdę dolega pacjentowi. Daje nadzieje na wyjście z dolegliwości. Jestem po pierwszej wizycie, przede mną badania ale widzę światełko w tunelu na rozwiązanie problemu. Zdecydowanie polecam !!!!

  Michal

  Przesympatyczny człowiek! Z ogromna wiedza i świetnym podejściem! Zaczęłam leczenie aczkolwiek psychicznie już jestem wyleczona! I uważam to właśnie za fenomen tego człowieka!

  kamilcza22

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały. Polecam.

  holka2007

  Miałem kontakt z kilkoma urologami i uważam, że Pan Tomasz jest najlepszym urologiem spośród dotychczasowych u których byłem. Fenomenalne podejście do pacjenta, duża wiedza, sposób przekazu, badania na miejscu oraz zlecone dają gwarancję fachowej diagnozy i prawidłowego sposobu leczenia. Polecam.

  grzegorz_bozek

  Zostałem bardzo skrupulatnie przebadany przed dra Gołąbka, rozmowa-wywiad przeprowadzona była w sympatycznej atmosferze. Wprawdzie jeszcze nie można stwierdzić skuteczności otrzymanych zaleceń, ale wiedza i doświadczenie dra Gołąbka budzą nadzieję, że jestem "we właściwych rękach". Polecam!

  akorczowski

  Pan Doktor Wspanialy czlowiek! Zbadal tate bardzo dokladnie, wziol w swoja opieke, uspokoil, lekarz z z powolania! Brak slow na dr Golabka, dziekujemy

  jacur23

  Wspaniały lekarz. Do Pana doktora trafiłem pierwszy raz w marcu, perspektywa badania urologicznego budziła pewne poczucie skrępowania, jednak to szybko minęło - Pan Tomasz jest niezwykle taktowny. Szybko odkrył źródło problemów i skierował na odpowiednie badania, jestem w trakcie leczenia. Zdecydowanie polecam.

  marcinkra

  Doktor Golabek przeprowadzil kompleksowa diagnoze na podstawie moich dolegliwosci. Teraz rozpoczynamy leczenie, jestem bardzo pozytywnie nastawiona gdyz program leczenia jest wieloaspektowy i nie polega na zwyklym przepisaniu tabletek ale na odbudowie i wzmocnieniu mojego organizmu. Niestety niewielu lekarzom do tej pory ufalam, z powodu lekcewazenia moich dolegliwosci. Teraz skonfrontowalam sie z innym, lepszym swiatem:)

  L.

  Pełen profesjonalizm i dokładność. Po długim i wyczerpującym wywiadzie doktor sprawnie zdiagnozował moją chorobę. Polecam z całego serca Pana Doktora.

  Anna

  Po wizycie u dr Tomasza Gołąbka mogę z całą stanowczością stwierdzić, że jest profesjonalistą w swoim fachu. Jego sposób podejścia do pacjenta, i zaangażowanie w temacie problemu zdrowotnego, pozwoliły mi odzyskać nadzieję rychłego powrotu do zdrowia.

  arturp

  Wizyta u pana doktora przebiegła w bardzo miłej i wyluzowanej atmosferze. Miałem wrażenie że rozmawiam z kolegą z którym znam się od dawna chociaż to była moja pierwsza wizyta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz wspaniałe podejście do pacjenta. Po wizycie człowiek jest pozytywnie nastawiony do problemu który posiada i ma siły do walki z chorobą. Takich lekarzy nam trzeba !

  yarooo18

  Pełen profesjonalizm. Ogromna wiedza i doświadczenie. Bardzo długi i szczegółowy wywiad który jest czasem kluczem do znalezienia pierwotnej przyczyny problemu.

  Maciej

  Na początku napiszę że fantastyczne podejście do pacjenta . świetne przeprowadzony wywiad na miejscu wykonane badanie usg oraz inne badania wszystko na najwyższym poziomie .Pan doktor każdą kwestie wyjaśnia odpowiada na każde pytanie oraz podaje jak będą wyglądały dalsze etapy leczenia . Atmosfera podczas rozmowy i badania powoduje to że pacjent nie czuje skrępowany a doktor wnikliwie analizuje każdy najmniejszy szczegół widać tu zaangażowanie i profesjonalizm. Szczerze polecam każdemu potrzebującemu wizytę u Pana Doktora bo jest to sama przyjemność kiedy widać że lekarz chce Ci pomóc a tu tą pomoc pomoc otrzymacie . Jeszcze raz dziękuję

  sebastian84

  Z moimi problemami podzieliłem się z doc.Gołąbkiem w Jego gabinecie. Wiem w jakim jestem stanie i jak należy dalej postępować. Takt, kultura osobista a nade wszystko wiedza robi wrażenie podczas całej wizyty. To usługa na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam!

  ms33

  Najlepszy w całej okolicy ..mówię z pełna odpowiedzialnością ..inni przy nim to stare relikty przeszłości ..chcecie wyjść uśmiechnięci pomimo problemów -to tylko ten lekarz wskaże wam odpowiednią drogę działania. Polecam

  sk8volcano

  Trzy wizyty w tym jedno połączone z wykonaniem badań. Bardzo dobry bezpośredni kontakt z pacjentem. Zaangażowanie w szczegółowym zdiagnozowaniu przyczyny choroby w celu podjęcia właściwego sposobu leczenia. Leczenie rozpoczęte. Polecam pana Dr n. med. Tomasza Gołąbka.

  p.jedrysik

  Pan Doktor to jest wogole inna galaktyka(a uwierzcie przeszłam ich sporo),niesamowita wiedza,wszystko dokładnie krok po kroku wytłumaczone i wydrukowane zalecenia,zleca potrzebne badania,interesuje się pacjentem,wizyta długa i rzeczowa przy tym ma niesamowite poczucie humoru i dystans do świata,człowiek nie czuje się jakby bym u doktora tylko u przyjaciela,polecam z całego serca,świetny ,świetny, świetny

  Kasia Łajka

  Pan doktor bardzo miły sympatyczny potrafi rozmawiać z pacjentem . Bardzo rzeczowy i dokładny , zleca badania i wszystko dokładnie tłumaczy. Pełen profesjonalizm. Polecam!

  joasiabigaj

  Pan doktor Gołąbek to cudowny serdeczny człowiek przeprowadza dokładny wywiad zleca dużo badań ma profesjonalne podejście do pacjenta ogromna wiedza szczerze polecam

  bernadeta.zulawinska

  Do kliniki trafiłem totalnie zrezygnowany. Wcześniej odwiedziłem kilku wybitnych krakowskich urologów - wszystkie diagnozy błędne, nieskuteczne leczenie (pomijam już skutki uboczne zaaplikowanych leków). Na moje szczęście Pan Docent to niezwykle zdolny lekarz. Diagnozę poprzedził bardzo szczegółowy wywiad, bez pośpiechu - 100% uwagi. Dzięki Panu Docentowi żyję bez bólu i każdy dzień zaczynam z uśmiechem. Dodatkowym plusem jest atmosfera w bardzo eleganckiej klinice.

  Karol

  Pan Doktor jest bardzo mily i sympatyczny. W trakcie wizyty dokladnie wypytał o problemy a potem zrobił potrzebne badania i wytlumaczył wszystko bardzo profesjonalnie.

  Robert9106

  Przyszedłem z bólem jądra po nieumiejętnym rozpoznaniu u innego urologa. Wywiad przeprowadzony niesamowicie szczegółowo. Cudowne podejście do pacjenta, poprawne rozpoznanie i niestety przez pierwsze złe antybiotyki przepisane przez innego urologa, bardzo długie leczenie. Po 3 miesiącach czuję się świetnie. Nigdy nie pójdę do innego urologa. Polecam wszystkim

  stala.mateusz

  Czułam się swobodnie u doktora Tomasza, był uprzejmy i rzeczowy. Zrobił mi szeroki wywiad i badanie usg. Ma dobre i ludzkie podejście do pacjenta. Zaproponował badania w celu dokładnej diagnostyki i leczenia. Wziął również pod uwagę mojego partnera.

  k.szarlotka

  Pełny profesjonalizm, dokładny wywiad i przebadanie oraz bardzo miła atmosfera. Doktor zlecił szereg badań kontrolnych aby wyeliminować wszelkie wątpliwości i dokładnie wyjaśnił do czego służy każde badanie.Gorąco polecam.

  Marek

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz , mimo obaw lub leku przed wizyta Pan Tomek rozwijał wszelkie obawy swoja postawa . Koleżeński i prawdziwy A zarazem pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

  sako69

  Wysoka fachowość i kultura osobista. Dobrze wyposażony gabinet. Punktualność i krótki czas oczekiwania.

  Grzegorz H.

  Wizyta trwała ponad godzinę, dzięki czemu lekarz mógł dokładnie poznać mój przypadek, nie spieszył się, nie ucinał rozmowy. Doc. Tomasz Gołąbek jest osobą, która w całości skupia się na pacjencie, bardzo dobrze opisuje skąd mogły się wziąć dolegliwości, dlaczego leczenie chce poprowadzić tak a nie inaczej, jak mam dalej postępować itp. Z czystym sumieniem polecam doc. Gołąbka.

  bielka3

  Jedyne, co nasuwa mi się wystawiając tę ocenę to, "pełen profesjonalizm". Zdecydowanie i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto wymaga pomocy urologa.

  robert.krakowski

  Lekarz z ogromną wiedzą ,wspaniałe podejście do pacjenta .Pacjentem jest mój mąż,ja jestem obecna na każdej wizycie .Na wizytę zgłosiliśmy się z mężem z wynikiem biopsji prostaty,która niewiele wniosła,potwierdziła przewlekły stan zapalny prostaty,PSA 5.221.Mąż jest leczony przez Pana doktora od 12.2017 roku .Pan dr Gołąbek ,poprzez badania które zleca i sam też wykonuje,skutecznie dobiera leczenie ,a tym samym stopniowo likwiduje przyczyny stanów zapalnych.Mąż odczuwa już dużą poprawę.

  zofiakom

  Cenię sobie brak pośpiechu w gabinecie. Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, zlecił gruntowne badania. Polecę pana doktora innym, jeżeli będą potrzebować takiego specjalisty.

  Krystyna PD

  Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Przepisuje lekarstwa nowej generacji i zaleca szereg dodatkowych badan pozwalajacych uchwycenie problemu. To byla pierwsza wizyta i bylem kompletnie zaskoczony iloscia informacji jakie uslyszalem. To taki "detektyw zdrowia" . Przepisany lek jest dokladnie sprecyzowany w artykule jego autorstwa w Przegladzie Urologicznym. Tak to sie nazywa profesionalizm.

  stanboni

  Do doktora Tomasza Gołąbka zgłosiłam się z powodu choroby nowotworowej mojej mamy. Przede wszystkim po wizycie miałam poczucie, że oprócz taktu i delikatności, jakie wykazał w rozmowie o trudnej chorobie, miałam do czynienia ze świetnym specjalistą, który bardzo drobiazgowo i długo analizował wyniki badań mojej mamy. Polecam!

  Ania

  wnikliwy i cierpliwy wywiad w związku z dolegliwościami, które trwają już prawie 30 lat- wizyta miała trwać 45 min, a pan doktor Gołąbek poświęcił mi półtorej godziny - jeszcze żaden z urologów z taką empatią i dociekliwością mnie nie badał - pierwszy raz, po wielu nieudanych terapiach, mam dużo nadziei, że tym razem, zostanę wyleczony - wizycie towarzyszył luz, humor i dużo konkretu

  domnaskale1

  Bardzo dobra atmosfera podczas wizyty. Pełen profesjonalizm, dokładny wywiad. Brak zastrzeżeń, oby tak dalej.

  Paweł

  Jestem po piewszej wizycie. Pan doktor bardzo konktetny. Pytał o wszystko co ma zwiazek z urologią i szczegółowo analizował mój przypadek. Postawił tezę i teraz muszę wykonać badania aby ją potwierdzić. Bardzo dobry specjalista. Z czystym sumieniem polecam.

  Zbigniew

  Bardzo polecam, zawsze szukałem takiego lekarza, który poważnie zajmie się objawami, a jeśli są "dziwne" i "niespecyficzne" to będziemy szukać rozwiązania a nie - skoro jeszcze nie umieram - powie mi, że jest wszystko w porządku (jak to się ma u - przynajmniej z mojego doświadczenia - dużej części lekarzy).

  Pepper

  Pełen profesjonalizm, kompetencja i poczucie humoru;) potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia. Pozdrawiam pana Doktora;).

  Anna K

  Gość z innej rzeczywistości. Uśmiechnięty, pogodny, nie straszy możliwą chorobą lecz rzeczowo i zrozumiale tłumaczy co się dzieje w człowieku. Robi wrażenie, że wie o czym mówi (z takim dorobkiem pewnie tak jest), z poczuciem humoru ale taktowny. Dokładny wywiad, wizyta trwała ok.45 min. USG x 2 w ramach wizyty. Wizyta rozpoczęła się nawet 15 min.przed umówioną godziną ( to rzadkość bo na ogół pomimo wcześniejszego przybycia na wizytę i obecności lekarza w gabinecie (samego) trzeba czekać na swoją godzinę). Czysto, pachnąco. W przypadku m.in. urologii myślę , że bardzo ważne jest podejście do pacjenta. Pan dr Gołąbek moim zdaniem perfekcyjnie potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę i rozładować stres towarzyszący pierwszej wizycie. Zdecydowanie polecam ,zwłaszcza panom, którzy mają opory z tą pierwszą wizytą u urologa (tak jak ja).

  jarovidom

  Człowiek z odpowiednim podejście i wiedzą. Przeprowadził gruntowe badania, zlecił dodatkowe i wyjaśnił możliwe przyczyny i sposób dalszego postępowania w sposób zrozumiały. Dodatkowo, miły w kontakcie i uśmiechnięty do pacjenta.

  Użytkownik

  Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz w merytoryczny sposób wyjaśniał postawioną diagnozę, odpowiadając na wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam

  Użytkownik

  Lekarz poza wielką wiedzą posiada również rewelacyjne podejście i bardzo pozytywne usposobienie. Polecam

  marek.boron89

  Bardzo dobry, kompetentny, miły lekarz. Szybka diagnoza, delikatność, pełen profesjonalizm.Fantastyczne podejście do pacjenta. Szczerze polecam.

  Gabi

  Przyszliśmy do pana doktora z wynikami biopsji potwierdzającym raka stercza. Pan doktor jest bardzo rzeczowy, szczegółowo wytłumaczył możliwe sposoby dalszego toku leczenia, zalecił dalsze badania, o których poprzedni lekarze nie wspomnieli, a są bardzo istotne dla wyboru dalszego leczenia. Poświęcił nam naprawdę bardzo dużo czasu. Szczerze polecam pana doktora, sprawia wrażenie lekarza z powołania.

  ecieslik70

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczegółowy wywiad z uwzględnieniem wcześniejszych problemów zdrowotnych i wyników badań. Diagnoza poprzedzona szczegółowymi badaniami. Polecam.

  jaropres

  Wizyty trzy przebiegły w miłej atmosferze. Doktor jest świetnym profesjonalistą, miły, dokładnie bada, wykonuje USG , przeprowadza wywiad , stawia diagnozę i wizyta trwa godzinę. Efektywnie wykorzystuje czas wizyty.

  K Tucznio

  Widać, że pan doktor zna się na rzeczy. Szczegółowo objaśnił wyniki badań, czego nie zrobili inni lekarze. Dokładny wywiad, miła atmosfera w gabinecie.

  biszkopt9

  Wspaniały specjalista na pierwszym miejscu przyczyna a nie diagnoza. Drąży temat choroby tak długo aż znajdzie przyczyne.

  kasia10

  Pełen profesjonalizm i wspaniały kontakt z lekarzem. Zalecenia omównione zostały szczegółowo i zrozumiale.

  Adam H.

  Miły, sympatyczny, otwarty i profesjonalny. Dokładnie opiszę i zdiagnozuje problem. Świetne wrażenie po pierwszej wizycie.

  Adam

  Jestem po pierwszej wizycie. Lekarz sprawia bardzo dobre wrażenie, jest miły, otwarty i profesjonalny. Szczegółowo tłumaczy i objaśnia. Zdecydowanie polecam.

  Tomek

  Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Zleca konkretne badania na podstawie których przepisuje odpowiednie leki.Bardzo skuteczny polecam w 100 procentach. Jak dla mnie nie ma lepszego urologa. Do tego bardzo miły i kulturalny człowiek.

  Użytkownik

  Doskonały lekarz! Umówiłam wizytę skuszona Państwa komentarzami i teraz podpisuję się pod wszystkimi obiema rękoma. A przyznam, że na przestrzeni ostatniego 1,5 roku urologów odwiedziłam wielu. Przede wszystkim doktor Gołąbek jest ogromnie DOKŁADNY. Zadaje dużo bardzo szczegółowych pytań - trzykrotnie więcej, niż zazwyczaj inni lekarze. Jest bardzo konkretny, z niczym się nie spieszy i wyczerpuje temat z każdej strony. Po wizycie dał mi starannie napisaną listę zaleceń i badań do wykonania. To, co według mnie przemawia na jego korzyść, to to, że nie przepisał mi od razu antybiotyku w ciemno, co zawsze robili inni urolodzy (dlatego moja choroba nigdy nie została całkowicie uleczona i odnawia się co chwila). On chce mieć całkowitą pewność, że pacjent jest kompleksowo 'przeskanowany' i że leczenie jest trafione w 100%. Ponadto, podpisuję się pod wszystkim, co zostało tutaj już napisane o pogodnym usposobieniu doktora Gołąbka. Naprawdę człowiek wychodzi od niego szczęśliwszy, wyluzowany, i z poczuciem, że dobrze wydał pieniądze. Polecam, zróbcie to dla swojego zdrowia i zapiszcie się do doktora Gołąbka, nie szukajcie już dalej.

  Pacjentka

  Znakomity lekarz. Podchodzi do pacjenta "na luzie", przez co człowiek w ogóle nie stresuje się badaniami, a jednocześnie bardzo poważnie traktuje każdą sprawę. Dokładnie wysłucha, wypyta o wszystko, a następnie przedstawi problem, doradzi. Moim zdaniem nie ma lepszego doktora. Polecam!

  Paweł K.

  Nie waham się napisać, że Pan Doktor uratował mi życie. W ekspresowym tempie zidentyfikował guza, który po 5 dniach był już wycięty. Warto dodać, że przypadłość ta nie została zidentyfikowana wcześniej przez innego lekarza tej samej specjalizacji i jak mogłoby się wydawać - wcale nie mniejszym doświadczeniu. Wszystko w międzyczasie poparte zostało dokładnymi badaniami, które zostały wyraźnie zlecone. Zarówno wtedy jak i cały czas po tym zdarzeniu miałem i mam pełne zaufanie do Pana Doktora. Przy każdej wizycie poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu (nieporównywalnie więcej od innych lekarzy), dokładnie bada, zadaje wiele pytań, cierpliwie wszystko tłumaczy, upewniając się, że pacjent wszystko rozumie. Cała wizyta ma przy tym przebieg zupełnie niekrępujący i wręcz luźny (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa). Widać, że Panu Doktorowi zależy na pacjencie. Od strony prywatnej natomiast doktor Gołąbek to bardzo sympatyczny i - co wydaje mi się zdecydowanie najważniejsze - przede wszystkim bardzo dobry człowiek.

  Aleksander

  Rzeczowy, solidny lekarz , bardzo spokojny i sympatyczny. Szybko wykonał wszystko co potrzeba aby zdiagnozować problem, 3 razy wytłumaczył wszystko co trzeba teraz zrobić i kiedy przyjąć lekarstwo które przepisał. Polecam gorąco!

  Alicja

  Super profesjonalista. Płacę i dostaję produkt z najwyższej półki. Stawia diagnozy z badań a nie z sufitu. Umie słuchać i analizować. Wypełnia kartę pacjenta. Co ułatwia kolejne spotkania.

  Janusz

  Brak mi słów żeby opisać tego lekarza. Takiego podejścia do pacjenta jeszcze nie doświadczyłam. Żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc, poszłam do dr Gołąbka z nastawieniem że jeśli mi nie pomoże to nikt inny już mi nie pomoże i nie zawiodłam się. Zdiagnozował coś na coś o czym nikt z lokalnych lekarzy nawet nie pomyślał. Myślałam że będę już musiała żyć z moją przypadłością ale doktor Gołąbek dał mi jeszcze jakąś nadzieję na normalne życie. Dziękuję.

  Renata N.

  bardzo dobry specjalista .dokładnie przebada ,opisze, porozmawia ,doradzi .w żadnym innym gabinecie nie spotkałem się z takim podejściem do pacjenta . polecam

  Piotr Pantoł

  Duza wiedza poparta praktyka kliniczna w kraju I zagranica.Lekarz przeprowadzil bardzo szczegolowy wywiad przed badaniem ktore rozpoczal badaniem manualnym.Po badaniu manualnym przeprowadzil szczegolowe USG organow zwiazanych z system moczowym.Po omowieniu resultatow zalecil analize szczegolowa krwi I moczu I ustawil dlugotrwaly program konsultacyjny.Bardzo polecam doktora Golabka jako urologa o duzej praktyce w swojej specjalnosci.

  grazyna.furmanski4

  Ocena bardzo dobry to zbyt mało dla tego lekarza jest doskonały, przede wszystkim jest dobrym człowiekiem, życzliwość i oddanie pacjentowi to obecnie nie tak często spotykana cecha najlepszych specjalistów. Diagnozuje i stara się wyjaśnić przyczynę problemu wykonuje to starannie rzeczowo , a przy tym jest bardzo miły . Super specjalista-życzyć sobie więcej takich lekarzy.

  Jolanta
 • Bardzo polecam. Pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak dokładny wywiad i tak dokładnie zapoznał się z wynikami badań. Atmosfera w czasie całej wizyty była niezwykle ciepła i sympatyczna. Oczywiście w wyniku przeprowadzonego wywiadu zostałem zdiagnozowany i otrzymałem odpowiednie leki. Skuteczność terapii mojej rodzinie jest już potwierdzona, więc nie mam wątpliwości w skuteczność mojej. Po 5 miesiącach leczenia, efekty są niesamowite.

  Janek

  Jestem po pierwszej wizycie u dr Bukowczana i jestem zachwycona. Dr Bukowczan jest niesamowicie profesjonalny, konkretny oraz szczerze miły. Ponadto wzbudza wielkie zaufanie , które jest bardzo ważne przy długoterminowym leczeniu.

  Martyna Cwalińska

  Świetny lekarz, przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, przyznam że żaden z lekarzy nigdy nie zadawał mi niektórych pytań co dr Jakub. Poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam, objaśnił kilkukrotnie, dopytywał czy wszystko rozumiem. Celem wizyty była kontrola tarczycy, ale przy okazji zajął się problemem mojej nadwagi, innych endokrynologów to już nie interesowało. A dla mnie to potężny problem z którym się zmaga moja psychika. Cena wizyty nie jest przeciętna, no ale i jakość tej wizyta była bardzo bardzo ponad polski standard ( nawet prywatny). Polecam bardzo. Ewelina

  Ewelina G.

  Nigdy nie spotkałem sympatyczniejszego specjalisty. Dało się odczuć, że Pan doktor wie o czym mówi, zadawał bardzo dużą ilość pytań próbując wnikliwie zdiagnozować moją przypadłość. Zlecił badania, które normalnie na NFZ nie ma mowy, co więcej, czuję, że nawet w medicover bym ich nie dostał. Jestem pozytywnie nastawiony przed terapią, która jest przede mną.

  Pacjent

  Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Pan doktor legitymuje się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ukierunkowanym na kompleksowe zrozumienie problemu będącego tematem wizyty.

  Jan

  Kiedy prawie dwa lata temu trafiłam do gabinetu Pana Doktora byłam już całkowicie załamana. Odwiedziłam wielu lekarzy i kilku dietetyków, wydając na to fortunę i nigdzie nie otrzymałam pomocy, a leczenie nie odnosiło oczekiwanego skutku, wręcz przeciwnie, było coraz gorzej. Byłam zupełnie zrezygnowana, ale postanowiłam spróbować ostatni raz. Od pierwszej chwili, gdy weszłam do gabinetu Pana Doktora Bukowczana wiedziałam, że tym razem musi się udać. Pan Doktor prezentuje ogromną, multidyscyplinarną, specjalistyczną wiedzę medyczną, a jego kontakt z pacjentem jest na najwyższym poziomie. Jest niezwykłym lekarzem, prawdziwym przyjacielem pacjenta, cierpliwym i tolerancyjnym, pełnym pasji i miłości do wykonywanego zawodu. Stale uzupełnia swą wiedzę w renomowanych placówkach na świecie. 
Wizyta za każdym razem przebiega w miłej i luźnej atmosferze, a pacjent wie, że może zapytać i dostać odpowiedź na każde nurtujące go pytanie. Opieka jest kompleksowa, a Pan Doktor patrzy na pacjenta holistycznie, nie lekceważąc żadnego problemu czy dyskomfortu. Dzięki Panu Doktorowi odniosłam sukces i dziś jestem lżejsza, zdrowsza i szczęśliwsza o 26 kg. Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale także bardzo empatycznym, miłym i wrażliwym na drugą osobę człowiekiem.Jestem Panu Doktorowi dozgonnie wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia. Polecam kontakt z Panem Doktorem z całego serca! Pozdrawiam serdecznie.

  Beata T.

  Wizyta u pana Doktora jak zawsze bardzo miła i przeprowadzona profesjonalnie. Pan Doktor dzięki specjalizacji z diabetologii i endokrynologii, potrafi połączyć całość problemu. Polecam

  Ewa K.

  Świetny przemiły lekarz,bardzo kompetentny, wyciągnął z bardzo dużych problemów hormonalnych . Naprawdę polecam !

  pbmajewska

  Fachowo, rzetelnie, z zaangażowaniem, a przy tym "na luzie", co bardzo ułatwia pacjentowi rozmowę. Szczerze polecam.

  bielka3

  Pan Doktor przeprowadza badanie bardzo profesjonalnie a przy okazji w trakcie miłej i sympatyczniej rozmowy przekazuje zalecenia i ustala przebieg leczenia. Zalecenia ustalił biorąc pod uwagę tryb życia i pracę. Po trzeciej wizycie efekty leczenia są już bardzo dobre

  andrzejpalka

  Byłam pierwszy raz więc nie wiem jaki będzie skutek ale wrażenie ogólne super. Jest to lekarz który ma bardzo duża wiedze i świetny kontakt z pacjentem. Wizyta która trwała godzinę minęła nawet nie wiem kiedy. Polecam.

  Majka 33

  Jestem bardzo zadowolona ,bardzo dobre podejście do pacjenta i problemu.Wszystko zostało dokładnie rozpisane i wytłumaczone .Polecam.

  kgorlinska

  Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym ''nowoczesnym'' podejściem do pacjenta.Takiego wywiadu nie miałem nigdy.Rozpoczynam leczenie z Panem doktorem i jestem przekonany, że zakończy się sukcesem.
  Pozdrawiam

  Dawid

  Pierwsza wizyta u Pana doktora za mną i całkowicie podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem z dużą wiedzą i chociaż ja dopiero zaczynam swoją walkę z cukrzycą to wiem że jestem pod bardzo dobrą opieką profesjonalisty którym jest Pan J.Bukowczan

  Dominik Wróbel

  Najlepszy i jedyny słuszny endokrynolog w Krakowie i okolicach. Jako jedyny lekarz (a wizyt u różnych innych było sporo) był w stanie sensownie odpowiedzieć na moje pytania i podejść odpowiednio do problemu z którym przyszedłem. Wizyta przebiegła gładko i w profesjonalnej atmosferze. Polecam!

  Kamil Kutynia

  Nie owija w bawełnę, jestem jego pacjentki od kilku lat, zawsze szczerze rozmawiamy, motywuje i lekko opiernicza jak trzeba. Byłam u wielu różnych lekarzy i dopiero on sprawił, że poczułam się lepiej i za opiekowała. Jedyny minus to cena za wizytę troszkę wysoka. Pozdrawiam Pana doktora, jest ok

  straupisz

  Jestem bardzo zadowolona.Super podejście do pacjenta,lekarz miły,pogodny.Potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę, jej powód i skutki. Mega polecam!!

  Magdalena Brozda

  Profesjonalne i rzetelne podejście do problemu i pacjenta .Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad oraz dokladne wyjanienie wszelkich zalecen

  Inga

  Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone dokładnie. Polecam.

  Tomek Figura

  Serdecznie polecam. Pan Doktor jest doskonałym specjalistą. Potrafi poprawnie zdiagnozować nawet skomplikowane problemy endokrynologiczne.

  Maciej

  Po wizycie jestem mile zaskoczona, lekarz czytał moje problemy i dolegliwości jak z otwartej książki. Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. Teraz czekam na efekty leczenia.

  Agnieszka Z.

  Super lekarz, wreszcie wiem, że tarczyca mojej córki jest profesjonalnie prowadzona. Pan Doktor bardzo precyzyjne określił tor leczenia i co najważniejsze zdaje on egzamin w przypadku leczenia. Polecam wszystkim Pana Doktora i chylę czoła za profesjonalizm Pana Doktora. Pozdrawiam.

  Alicja A.

  Bardzo miły, kulturalny i kompetentny lekarz. Przez 30 min dowiedziałam się o swoich wynikach i objawach więcej, niż przez 2 lata wcześniejszego leczenia. Powiedział jak może przebiegać leczenie, jakie skutki mogą być, żebym się nie niepokoiła. Wyraził możliwość konsultacji tel w razie wątpliwości, a to naprawdę rzadkość wśród lekarzy, których rola nie raz kończy się po zamknięciu drzwi. Polecam :)

  Joanna L.

  Pierwszy raz ktoś fachowo zajął się moimi problemami hormonalnymi. Jestem na początku drogi, ale myślę że będzie dobrze. Pan dr Bukowczan dokładnie przeanalizował wyniki badań i opisał zaistniałe zjawiska w moim organizmie. Od razu przedstawił plan działania i będziemy dążyć do całkowitej realizacji. Polecam każdemu wizytę u Pana Doktora.

  lastmary

  Super lekarz! Przestrzeganie zaleceń daje wspaniałe efekty. Potrafi spojrzeć całościowo na pacjenta, na objawy, wyniki badań i dobrać odpowiednie skuteczne leczenie. To co dla mnie jest najistotniejsze to to, że leczenie kobiety karmiącej piersią nie jest dla doktora żadnym problemem, potrafi dobrać odpowiednie, bezpieczne leki, nie naciska na odstawienie, jest wyrozumiały i szanuje wybory innych ( bardzo rzadkie w tej profesji). Płaczący maluch w gabinecie też nie jest problemem, a spotkałam się z sytuacją, że był dla pediatry, tak więc szczerze polecam wszystkim mamom i nie tylko.

  Natalia Dutka

  Świetny specjalista i rewelacyjny człowiek! Polecam wszystkim, którzy chodzą z chorą tarczycą od lekarza do lekarza i nie widzą szans na poprawę. U mnie była to jedyna osoba, która faktycznie pomogła.

  owladyka

  Bardzo kompetentny lekarz. Faktycznie, jak ktoś tu napisał "łączy kropki". Patrzy na wszystko całościowo, a nie na wycinek w swojej specjalizacji. Lekarz z ogromną wiedzą, empatią, lekarz z powołania. Leczenie również dobiera na miarę możliwości naturalnie, myśli o dalszych skutkach i przepisuje leki z rozwagą, a nie rozmachem ! Zdecydowanie polecam.

  Ewa Krk

  Bardzo polecam. Pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak dokładny wywiad i tak dokładnie zapoznał się z wynikami badań. Atmosfera w czasie całej wizyty była niezwykle ciepła i sympatyczna. Oczywiście w wyniku przeprowadzonego wywiadu zostałem zdiagnozowany i otrzymałem odpowiednie leki. Skuteczność terapii mojej rodzinie jest już potwierdzona, więc nie mam wątpliwości w skuteczność mojej.

  Janek

  Moje problemy z cukrzycą,tarczycą i otyłością, trwały od dłuższego czasu, leczone bez efektów. Na pierwszą wizytę szłam bez przekonania. Jakie było moje zdziwienie jak weszłam do gabinetu doktora J.Bukowczana.Podejście do pacjenta wspaniałe. Cierpliwe wysłuchanie problemów, wręcz odczytywanie objawów na podstawie wyników. Świetnie dobrane lekarstwa, nareszcie funkcjonuje normalnie. Straciłam 13 kg w ciągu czterech miesięcy, co wcześniej było nieosiągalne. Chciałabym podziękować za profesjonalizm.

  wanda

  Super lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta, który tłumaczy, wyjaśnia i zleca pełno badań żeby mieć pewność co do swojej opinii i dbać o zdrowie pacjenta. Szkoda tylko że wizyta i leczenie jest tak mega kosztowne.

  ewelap.88

  Milo dokladnie i kompetetnie efekty czekam dopiero pierwsza wizyta :)ale pan doktor dokladnie slucha omawia i przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad polecam:)

  malgorzata krol K.

  Najbardziej kompetentny lekarz jakiego miałam okazję poznać. Przeprowadza profesjonalny wywiad, łączy „kropki” w całość, wsłuchuje się w potrzeby pacjenta, poświęca czas i uwagę, nie patrzy na osobę w sztywnym schemacie. Jestem pełna podziwu profesjonalizmu z jakim miałam okazję się spotkać. Lekarz godny polecenia. Nie warto błądzić i szukać „tańszych zamienników”.

  Marta J.

  Po pierwszej wizycie bardzo dobre wrażenie. Bardzo szczegółowy wywiad - pierwszy raz w życiu tak szczegółowy (mimo, że nie jest to pierwszy endokrynolog, u którego byłam, w związku z leczeniem tarczycy). Wreszcie poczułam się "zaopiekowana", wysłuchana, moje dolegliwości okazały się nie wydumane, tylko uzasadnione. Dokładny wypis ze wskazówkami jak brać leki, jaką stosować dietę napełniają mnie optymizmem (wreszcie) i wiarą w to, że uda się osiągnąć zamierzony cel i żyć na 100%.

  Dorota

  Byłam u Pana dr pierwszy raz kilka dni temu. Mimo, że nie dostałam dobrych wieści, wyszłam z gabinetu uśmiechnięta i zadowolona. Po pierwsze dlatego, że pierwszy raz lekarz słuchał i wierzył w to co mówię, czytał w myślach. Po drugie - atmosfera wizyty była bardzo przyjemna, naturalna. Po trzecie - czułam że nareszce jestem na właściwej drodze...polecam

  Kati

  Doktor Jakub Bukowczan jest znakomitym specjalistą oraz ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

  Barbara

  Czy można być lekarzem i jednocześnie przyjacielem pacjenta?Doktor Bukowczan w pełni zasługuje na to określenie.Pomoc medyczna to nie wszystko.Trzeba wiedzieć jak z danym pacjentem się porozumieć,jak do niego dotrzeć.Dr.to wszechstronny specjalista,który orientuje się jak rozwija się medycyna w świecie.Polecam jako lekarza,ale również jako człowieka,który nigdy mnie nie zawiódł.

  mgut25

  Fantastyczna komunikacja i podejście do pacjenta. Żaden lekarz nigdy nie zebrał ode mnie tak szczegółowego wywiadu

  zuzwich

  Doktor jest przemiłym kompetentnym lekarzem jakich mało. Dodatkowo trzy specjalizacje sprawiają ze problem diagnozuje kompleksowo , z każdej strony. Na wizycie czułam się komfortowo . Polecam Doktora z czystym sumieniem.

  dominika

  Z całego serca polecam Pana Doktora. Można powiedzieć, że uratował mnie i moje zdrowie. 3 lata szukałam kogoś kto będzie mógł pomóc mi przy moich chorobach. Trafiłam na Dr Bukowczana, bardzo zaskoczyło mnie podejście do pacjenta, Pan Dr dokładnie słuchał co miałam do powiedzenia, widać, że zależy mu na pacjencie a w tych czasach jest do rzadkość. Długi czas analizował moje wyniki badań, wizyta trwała długo. Uważam, że warto mieć takiego lekarza, który daje tyje energii pacjentowi i motywuje do działania. Co prawda dostaje się dużo leków, ale dzięki nim człowiek funkcjonuje. Po wizytach u Dr Bukowczana pozbyłam się dodatkowych kg, czuje się lepiej i wyglądam lepiej. Polecam Pana doktora z całego serca. Ewelina

  Ewelina M.

  Zdecydowanie lepsze samopoczucie po wdrożeniu w życie zaleceń doktora. Wizyta przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor słucha pacjenta i widzi nawet to co niewidoczne.

  katarzyna.miranowicz

  Świetny lekarz ,polecam. Przeprowadza szczegółowe rozpoznanie, służy pomocą , doradza Ci w każdej kwestii.

  agataplowas

  Bardzo profesjonalny lekarz, z bardzo rozległą wiedzą, leczenie przynosi efekty. Lekarz przeprowadza wnikliwy wywiad. Warto odwiedzić dr Bukowczana.

  jakub

  Bardzo dobry lekarz szerolo rozumiejący problemy pacjenta. Leczę się u niego i i już kilka osób namówiłem na skorzystanie z jego wiedzy i porad.

  szymarko

  Bardzo polecam Pana Doktora! Jest świetnym specjalistą i pozytywnym człowiekiem. Trafiłam do niego po długich poszukiwaniach dobrego endokrynologa, który ma pojęcie o insulinooporności. Podchodzi holistycznie do problemu, dzięki czemu szybko można opanować chorobę.

  izabela.bartyzel

  Pan Doktor Bukowczan to przemiły , ciepły człowiek , w pełni angażujący się w problemy pacjenta. Po pierwszej wizycie znaczna poprawa zdrowia a co za tym idzie samopoczucia. Serdecznie polecam! Katarzyna

  Katarzyna

  Pełnia profesjonalizmu, doskonały specjalista, autentyczność, duża chęć pomocy pacjentowi, wsparcie w leczeniu, baaaardzo duża wiedza i ogromne serducho.

  Beata

  Super lekarz, wreszcie wiem, że tarczyca mojej córki jest profesjonalnie prowadzona. Pan Doktor bardzo precyzyjne określił tor leczenia i co najważniejsze zdaje on egzamin w przypadku leczenia. Polecam wszystkim Pana Doktora i chylę czoła za profesjonalizm Pana Doktora. Pozdrawiam.

  Alicja A.

  Szczerze polecam wizytę oraz konsultację u dr. Jakuba Bukowczana Holistyczne podejście do pacjenta, uwaga i zaangażowanie podczas wywiadu, uprzejmość, zrozumienie,profesjonalizm ...oceniam na 5*.

  mmazurkiewicz4

  Mam hashimoto i insulinooporność przez które miałam kłopot z zrzuceniem sporej nadwagi.Dzięki doktorowi Jakubowi B.ten kłopot jest oraz mniejszy.Chodzę do doktora od lutego br i jestem zadowolona.Dziękuję.

  baskaweg

  Jeden z lepszych specjalistów z jakimi miałam do czynienia. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Na prawdę polecam Po zmianie leków w końcu pierwszy raz od kilku lat zaczęłam się dobrze czuć i w końcu zaczęłam chudnąć.

  s.skora

  Pan Dr to niesamowity człowiek z ogromnym serduchem. Uważnie słucha i bardzo dobrze leczy. Dzięki jego osobie i ogromnej wiedzy jestem mniejsza o 22kilo. Ponadto Pam Dr. Dobrał mi super leki po których czuję się znakomicie. Muszę podkreślić że choruję na depresję lękowa i od 7lat tak dobrze jak teraz się nie czułm. Gorąco polecam. Dzięki Panie Doktorze.

  Justyna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, podczas której lekarz bardzo wnikliwie obejrzał wszystkie wyniki badań, zadał bardzo dużo pytań odnośnie moich dolegliwości, wykazał się dużym zrozumieniem. Lekarz ma kompetencje zarówno jako endokrynolog, jak i diabetolog dzięki czemu zostałam potraktowana bardzo kompleksowo, co dało mi poczucie dobrego zajęcia się moimi dolegliwościami. Szczegółowo zostałam poinformowana co do sposobu leczenia oraz przepisanych leków. Bardzo polecam tego lekarza wszystkim tym, którzy szukają dobrego endokrynologa, który ich wysłucha i nie będzie bagatelizował dolegliwości.

  Anna

  Rewelacyjny Człowiek i specjalista :) Jestem ciągle pod wrażeniem wszechstronności Pana Jakuba. Na podstawie wywiadu, "ogarnia" pacjenta z różnych perspektyw. Szuka przyczyny dolegliwości i co najważniejsze! Chce pomóc. Już zwątpiłam w lekarzy po pół roku słuchania, że wszystko jest ok i wymyślam. Szacunek dla Pana :)

  Sylwia

  Profesjonalizm, życzliwość, szczegółowy wywiad, bardzo ciepły przyjazny lekarz, słucha uważnie pytań, żadne nie pozostaje bez odpowiedzi. Udostępnia telefon swój w razie pytań wątpliwości. Na medal!

  Izabella

  Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia, bardzo sympatyczny i miły. Polecam wszystkim

  basia1.1

  Holistyczne podejście do pacjenta, bardzo dokładny wywiad, znajomość rożnych dziedzin medycyny - które mogą sie zazębiać. Doktor szuka przyczyny objawów a nie tylko wyklucza znane sobie choroby.

  sylwia

  Dziś odbyła się pierwsza wizyta u Pana Bukowczana. Od wejścia same dobre wrażenia.. Rozmowa i wywiad lekarski bez nadecia, które zwykle towarzyszy wizytom u specjalisty. Atmosfera koleżenska ale trzymająca wysoki poziom. Spostrzegawczość Pana doktora zaskoczyła mnie sama. Wielki plus za słuchanie pacjenta i żarty w temacie leczenia. Mam nadzieję że to nie ostania wizyta a postawiona diagnoza okaże się bardzo trafiona. Póki co nie pozostaje nic innego jak polecić Pana Jakuba.

  Ania Sobierajska

  Jestem zadowolona z wizyty.Pan doktor podchodzi bardzo indywidualnie do pacienta , a to pozwala na dobranie odpowiednich leków i metod leczenia w tym konkretnym przypadku . Następna wizyta za ok 3 miesiące . Polecam

  malgosia.wiselka

  Pierwsza wizyta i niezwykle miłe doświadczenie. Cudowny lekarz i człowiek! Zdecydowałam się na konsultację, ponieważ moja siostra również leczy się u doktora Bukowczana i już po 6 tyg efekty są zdumiewające. Gorąco polecam, a jak tylko zauważę pierwsze efekty leczenia polecać będę jeszcze mocniej!:)

  daria lipko

  Pan Doktor jest bardzo konkretna osoba a przy tym miła i kontaktową. O wszystko szczegółowo pyta i tłumaczy. Polecam

  aga

  Leczę się u dr. Bukowczana od przeszło dwóch lat, ale dopiero dzisiaj zdecydowałem się opublikować opinię nt. tych wizyt. Powodem tego jest moje uznanie dla profesjonalizmu i życzliwości lekarza, jakie w tym czasie zaobserwowałem. Nie dość wspomnieć, że od czasu, kiedy jestem pod jego opieką stan mojego zdrowia i kondycji zdecydowanie się poprawił. Nigdy nie miałem wrażenia naciągania mnie z jego strony na usługi medyczne, które nie są konieczne. Przeciwnie, zawsze wyczerpująco poinformowany, miałem wrażenie dużego zainteresowania z jego strony oraz wysłuchania moich uwag. Uważam, że mój wybór tego specjalisty był strzałem w 10. Zdecydowanie polecam jego usługi.

  przembuk

  Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjenta. Wszystko tłumaczy, mówi dlaczego przepisuje dany lek i w jaki sposób ten lek działa, jakie będą skutki uboczne. Pan doktor dobrał mi leki na podstawie wyników badań, co oczywiście powinno być normą, jednak jak wiadomo, nie wszyscy lekarze stosują się do tej zasady i często przepisują leki jedynie po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem. Rzeczą, jaka może być problematyczna jest cena, nie tylko wizyty, ale też badań, które trzeba wykonać oraz samych leków. Niemniej jednak każdy sam musi zdecydować, ile jest w stanie poświęcić i zainwestować we własne zdrowie. Na pewno nie były to pieniądze wyrzucone w błoto, bo po 5-ciu dniach stosowania się do zaleceń widzę już pierwsze efekty. Myślałam, że z racji ceny pójdę do Pana doktora tylko raz, jednak widząc jakie ma podejście do pacjenta, jaką wiedzą dysponuje i jak dobiera środki leczenia, już zapisałam się na kolejną wizytę we wrześniu. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

  cebula.joanna91

  Byłem wcześniej u kilkunastu lekarzy. Żaden z nich nie potrafił mi pomóc. Mówili, że mam nadwagę bo za dużo jem. Nie byli w stanie pojąć i nie dawali wiary, że jadłem mniej niż dwuletnie dziecko a od kilku lat nieustannie tyłem. Wpadłem w chroniczną ciężką depresję spowodowaną coraz gorszym samopoczuciem i podupadającym zdrowiem. Na wizytę udałem się zrezygnowany. Do doktora poszedłem mając ciężką nadwagę i tragiczne wyniki badań. Nie liczyłem, że doktor powie coś innego niż pozostali lekarze. Już od wejścia do gabinetu i serdecznym powitaniu przez pana wiedziałem, że ta wizyta będzie inna. Na wizycie doktor przeprowadził bardzo dogłębny wywiad. Przeanalizował każdy najdrobniejszy objaw jaki zauważył i jaki mu przedstawiłem. Krok po kroku wyjaśnił wszystkie zalecenia - dietę, dawki leków, badania kontrolne. Absolutnie wszystko. Dał obszerny wydruk gdzie wypisał każde zalecenie krok po kroku w sposób jasny i przejrzysty. Leczenie było na początku bardzo ciężkie. Czułem się jeszcze gorzej ale zgodnie z poleceniem doktora stosowałem się konsekwentnie do jego zaleceń. Pierwszy tydzień musiałem iść na l4 ponieważ nie dałem rady pracować. Czułem się tak fatalnie. Nie przerwałem leczenia nawet pomimo namów rodziny, która widziała, że czuję się okropnie, Doktor po prostu wzbudza zaufanie swoim ciepłym indywidualnym podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą więc czułem, że muszę stosować się do jego zaleceń. Pierwsze efekty kuracji miałem już po tygodniu. Po półtorej tygodnia ważyłem już 6,5 kg mniej niż w dniu wizyty! Po miesiącu ustąpiły efekty uboczne leków. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Po dwóch i pół miesiąca schudłem dzięki leczeniu ponad 16 kg!. Ustąpiły mi wszystkie dolegliwości i objawy. Pozostała mi tylko nadwaga, która konsekwentnie zmniejsza się każdego dnia. Wg. moich kalkulacji do grudnia osiągnę normę dla swojego wzrostu. Jeśli jesteście zdeterminowani, żeby się wyleczyć to doktor powie Wam jak. Jeśli nie będziecie się stosować do zaleceń to szkoda waszego czasu i pieniędzy. To jest najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałem.

  Pacjent

  Pan doktor to niezwykły profesjonalista po kilku lekarzach w końcu trafiłam na takiego, ktory w pełni zasługuje na to miano. W trakcie wizyty czułam się swobodnie, pan doktor dokładnie zobaczył wyniki, które mu przyniosłam, zrobił badania w gabinecie oraz zlecił dodatkowe. Cierpliwie wysłuchał co mam do powiedzenia, zadawał dużo pytań, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie i poświęcił mi na prawdę bardzo dużo czasu. Po pierwszy od bardzo dawna czuję że mam szansę normalnie żyć i normalnie wyglądać, a byłam o krok przed poddaniem się. Dzięki Panu doktorowi mam siłę do walki. Poprzedni lekaeze u których byłam ciągle zgadywali co mi jest, a ja się czułam coraz gorzej. Od kilku dni stosuje zalecenia Pana doktora i pomimo że jeszcze nie mam wykupionych wszystkich leków to czuje się o niebo lepiej.

  gosiac4

  Wspaniały lekarz! Stosując przepisane przez Niego leki oraz zalecenia, zostały uzyskane u mnie realne efekty (utrata wagi, ładna cera, złagodnienie hirsutyzmu, uzupełnienie witamin) w skali o jakiej, przed wizytą u doktora Bukowczana, nie marzyłam ani nawet nie pomyślałam. Wizyta przebiega w atmosferze kompetencji i serdeczności a 3oo pln na nią wydaję z większą przyjemnością niż 3 razy mniej u moich poprzednich endokrynologów.

  maiglockchen

  Lekarz z ogromna wiedza i doświadczeniem. Poświęca bardzo dużo czasu i uwagi pacjentowi, słucha uważnie i przede wszystkim wyciąga wnioski z objawów i łączy fakty w jedno. Dr Bukowczan zrobił na mnie ogromne wrażenie i dziękuje bardzo za diagnozę oraz wdrożone leczenie. Od dzisiaj zaczynam i wiem już teraz, ze znalazłam się pod skrzydłami odpowiedniej osoby.

  Zuzanna

  Lekarz podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, bo ok.45 min. To była moja pierwsza wizyta, gdzie byłam tak długo u lekarza. Dr Bukowczan patrzy na pacjenta całościowo, dostrzegając wiele innych problemów niż jedynie zgłoszone mu dolegliwości. Dokładnie przeprowadził ze mną wywiad. Byłam naprawdę zaskoczona. Doktor jest bardzo miły, życzliwy i odpowiada na każde pytanie nawet, jeśli wydaje się ono banalne. Wykonywał mi również USG oraz badanie poziomu tkanek, itp. Po pierwszej wizycie dowiedziałam się ogólnych wiadomości, ponieważ doktor nie chciał informować mnie o chorobie bez wykonania wcześniejszych badań laboratoryjnych. Doktor zlecił mi bardzo dużo badań, aby postawić diagnozę. Lekarz bardzo dokładnie zapisał w zaleceniach leki oraz ich dawkowanie. Efekt leczenia w zasadzie był natychmiastowy. Miałam wiele energii, nie byłam tak bardzo zmęczona i ospała jak wcześniej. Oczywiście lekarz zaproponował mi przejść na dietę. Zgodziłam się choć zbytnio nie wierzyłam, że w 8 tygodni można schudnąć tak dużo. Stosując się do zaleceń doktora po 8 tygodniach schudłam aż 13 kg. Byłam pod wielkim wrażeniem. Nawet sam pan doktor mi gratulował podczas drugiej wizyty. Teraz czeka mnie 3 wizyta u doktora. Uważam, że dr Jakub Bukowczan dał mi siłę i przywrócił do walki. Przede mną jeszcze 10 kg do zrzucenia i mam nadzieję, że to mi się uda. Bardzo mi się podoba, że pacjent ma bezpośredni kontakt z doktorem . Można dzwonić do niego z każdą wątpliwością. Doktor jest drogi, ale czy nie warto poświęcić pieniędzy dla własnego zdrowia? Uważam, że warto!!! Lekarz godny polecenia. Jestem umówiona już na kolejną wizytę.

  Henia

  Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz. Imponująca wiedza. Po raz pierwszy od kiedy jestem chora widzę dla siebie światełko w tunelu.

  saska8

  Wspaniały ekspert,fachowiec.Najlepsze jest to,że Pan Doktor umie rozwiązać problem i tak prowadzi pacjenta żeby go wyleczyć. Niekonwencjonalne podejście prowadzi do efektow,które odczuwamy np. już po 6 tygodniach kuracji jeśli przestrzegamy zalecenia doktora. Polecam Doktora wszystkim zmēczonym życiem pacjentom.

  kasolarz.p

  Bardzo miły, rzeczowy. Słucha, rozmawia. Bardzo kulturalny i grzeczny - do tego wesoły i dowcipny. Polecam.

  annaduniec

  Lekarz bardzo miły i rzeczowy. Tłumaczy wszystko od a do z, że totalny laik wychodzi zadowolony z otrzymanej wiedzy. Doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad, robi na miejscu potrzebne badania usg, pomiary tkanek itp. Po zastosowaniu się do jego instrukcji już po pierwszym tygodniu czułam się lepiej i jestem coraz bardziej zadowolona z efektów. Zdecydowanie polecam! Świetny specjalista!

  AMol

  Efekty leczenia - w zasadzie natychmiastowe: chroniczne zmęczenie i ospałość zniknęły już po kilku dniach, powróciła energia do życia. Różnica na wadze po 5 miesiącach: -24 kg i dalej spada :-) Podejście do pacjenta wzorowe: wszystko dokładnie wyjaśnione, po wizycie wiadomo dokładnie co robić i dlaczego. 5 gwiazdek wg mnie to za mało.

  Michał K.

  Lekarz poświecił dużo czasu na zapoznanie się dokumentacją medyczną, zadawał bardzo dużo pytań. Mam wrażenie, że patrzył na pacjenta całościowo, dostrzegając wiele innych problemów niż jedynie zgłoszone mu dolegliwości. Jasno zaproponował leczenie i wyjaśnił wszystko bardzo dokładnie. Z niecierpliwością czekamy na efekty leczenia, które zweryfikujemy z lekarzem przy kolejnej wizycie. Bardzo dziękujemy.

  mo.bzowska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a jeszcze bardziej moja córka, która była pacjentka Pana doktora. Pojawiła się w końcu nadzieja ze będzie wszystko dobrze. Panie doktorze dziękujemy z całego serca za wiarę i wspaniałe, profesjonalne podejście do 16 letniej pacjentki. Będziemy walczyć o zdrowie dzięki Panu. Dziękujemy. Polecam.

  Malgorzata205

  Bardzo dobry lekarz, konkretny, wyjaśnia dokładnie aspekty choroby w sposób zrozumiały dla pacjenta. Empatyczny i bardzo uprzejmy. Dzięki Panu Doktorowi udało mi się zrzucić 25kg w ciągu 1,5 roku. Co przyczyniło się do poprawy mojego zdrowia i wyglądu. Polecam.

  pilchmieczyslawa

  Wyjątkowy lekarz!!! Potrafi wysłuchać pacjenta. A jego ogromna wiedza, zaangażowanie i postawiona diagnoza przynosi efekty leczenia. Przy tym baardzo sympatyczny. Życzmy sobie więcej takich lekarzy.

  Małgorzata

  Pan doktor Bukowczan bardzo konkretny ( bez zbędnych gadu - gadu), rzeczowy, zgodnie z nowym duchem medycyny. Nie boi się wyzwań! Bardzo miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam!!!

  marnovak1

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na zadane pytania . Poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba . Potrafi dokładnie przeprowadzić wywiad i dobrać odpowiednie leczenie,które potem przynosi sukces. Z całego serca polecam tego lekarza ! Płace 250 zł za wizyte ale przynajmniej mam pewność ,że moje zdrowie jest w dobrych rekach.

  Ania

  Super lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta, który tłumaczy, wyjaśnia i zleca pełno badań żeby mieć pewność co do swojej opinii i dbać o zdrowie pacjenta.

  ewelap.88

  Wizyta odbyła się punktualnie, lekarz przeprowadził dokładny wywiad, odpowiedział na wszystkie pytania, przepisał leki oraz wydał odpowiednie zalecenia. Teraz tylko trzeba czekać na efekty.

  mh

  Sprawnie, na czas i rzeczowo. Najważniejsze że zalecenia i przepisane leki działają :) Kontakt bardzo dobry

  Tomek Figura

  Bardzo rzadko spotkałam się z takimi lekarzami jak dr Bukowczan. Cierpliwy, życzliwy i przede wszystkim nie próbował od razu wpakować we mnie chemii czyt. Tabletek. Po długim wywiadzie lekarskim znalazł inne rozwiązania. Mam nadzieje ze przy kolejnej wizycie badania wyjdą lepiej i dalsze leczenie okaże się strzałem w 10! Polecam gorąco !

  maja.solawa92

  Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wizyta trwała wystarczająco długo, bez pośpiechu, w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor odpowiedział na każde moje pytanie chociaż nie było ich zbyt wiele bo sam doskonale wszystko opisuje krok po kroku.Nikt wczesniej nie poświecił mi tak dużo czasu na poznanie moich dolegliwosci, polecam na pewno będę kontynuować leczenie u Pana Bukowczana

  Agata L

  Duża wiedza.Jako jedyny z 9 lekarzy potrafił wyciągnąć jakiekolwiek wnioski na podstawie badań, gdzie inni szukali niewiadomo gdzie. Przede wszystkim słucha pacjęta. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno skorzystam jeszcze w razie potrzeby.

  Pacjętka

  Świetny lekarz. Bardzo dobry specjalista. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, bez uczucia, że za drzwiami czeka kolejny pacjent. Pan doktor całkowicie skupiony na mnie, na badaniu, na moich problemach. Cierpliwie odpowiadał na moje pytania, tłumaczył niejasności. Serdecznie polecam.

  Edyta Jakubowska

  Bardzo dobry lekarz, który jako pierwszy zdiagnozował co tak naprawdę mi dolega i zastosował skuteczną metodę leczenia. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

  kasik70

  Bardzo miły , wspierający , empatyczny lekarz . Atmosfera w gabinecie bardzo lyźna , więc pacjent czuje się swobodnie ( co się rzadko zdarza). Pan doktor zawsze profesjonalny i odpowiadający na wszystkie pytania. W końcu ktoś leczy mnie tak jak powinien , co widać po wynikach badań i przede wszystkim samopoczuciu . Jedynym utrudnieniem to fakt, że terminy wizyt są odległe co potwierdza tylko skuteczność i profesjonalizm Pana doktora . Będę polecać go kolejnym ludziom . Tak trzymać :)

  ula.palys

  Profesjonalny, wspaniały diagnostyk, lekarz-przyjaciel, świetnie rozumie pacjenta,wysłucha, doradzi, bardzo oddany pacjentowi. Z dużym poczuciem humoru, taktowny.

  martarkowalik

  Bardzo profesjonalne odejście do pacjenta- ogromna wiedza. Po zaleceniach doktora-mam insulinooporność- wdrożeniu diety i zażywania leków zmieniło się moje życie. Uspokoiły się moje nerwy i serce. Dodatkowo zrozumiałam jak działa mój organizm i dlaczego tyję. Teraz jestem o 21 kg lżejsza i zaczynam wracać do żywych. Śpię teraz dobrze i po zrzuceniu 20 kg mój organizm sam dopomniał się o ruch. Wdrożyłam więc jogę:) Polecam uważnie słuchać doktora i stosować dietę i zażywanie leków bez odstępstw, a skutki leczenia zobaczycie sami w odpowiednim dla was czasie. Każdy organizm działa inaczej i jeden szybciej się poddaje leczeniu a inny dłużej. Nie poddawajcie się. Walczcie o siebie. Doktor pokaże wam drogę:) Bardzo polecam:)

  rkozan78

  Doktor Jakub Bukowczan to bardzo miły i kompetentny lekarz.Kompleksowo przeprowadzony wywiad, dobre podejście do pacjenta.

  dzo2804

  Do gabinetu pana doktora trafiłam z powodu guzka na tarczycy. Podczas wizyty pan doktor bardzo uważnie mnie wysłuchał, zrobił szczegółowy wywiad i podszedł do mnie kompleksowo. Skupił się na każdej dolegliwości, którą mu opisałam, tak, aby rozwiązać wszystkie zgłoszone przeze mnie problemy, a nie jedynie te związane z guzkiem na tarczycy. Podczas pierwszej wizyty wykonał badanie usg, zalecił leczenie, przede wszystkim bardzo mnie uspokoił. Z pewnością, polecę tego lekarza każdemu, kto będzie potrzebował profesjonalnej konsultacji. Miałam ogromne szczęście, że do niego trafiłam.

  Jowita S.

  Bardzo dobry, profesjonalny,dokładny i miły Specjalista!Potrafi wysłuchać pacjenta!Po wizycie u dr Bukowczana czuje się zdecydowanie lepiej i wreszcie chudnę !Polecam z czystym sumieniem!Profesjonalista!

  Bożena Zawadzka

  Pan dr. Bukowczan podarował mi nowe życie. W ciągu 3 miesięcy schudłem 14 kg i choć leczenie nadal trwa z całą pewnością mogę powiedzieć, że komfort życia podniósł mi się kilkukrotnie, a większość dolegliwości związanych z otyłością ustała. dr. Bukowczan jest profesjonalny, doświadczony, niesamowicie inteligenty, a w związku z tym jasno i klarownie przekazuje informacje. Dodatkowo jest niezwykle sympatycznym człowiekiem pełnym pozytywnej energii, którą dzieli się z innymi. Polecam z całego serca i Panie Doktorze raz jeszcze przekazuję serdeczne Dziękuję!

  Andrzej

  Pan Doktor zadaje wiele pytan aby jak najdokladniej orientowal sie w chorobie. Potrafi doskonale wysluchac pacjenta. Byla to moja pierwsza wizyta ale mam nadzieje ze wszystkie wskazowki lecznicze pomoga pokonac problem chorobowy

  agnieszka k

  wyjątkowo profesjonalny i empatyczny lekarz o imponującej wiedzy o nienagannym podejściu do pacjenta. Bezbłędnie, jak się potem okazało, zdiagnozował córkę zanim nawet popatrzył na wyniki, których nota bene nie potrafiło prawidłowo zinterpretować kilku poprzednich lekarzy. Gorąco polecam.

  Basia G.

  Lekarz z powołania! Od 5 lat różni lekarze bezskutecznie próbowali mnie zdiagnozować, a dr Bukowczan od razu wiedział co mi dolega. Efekty leczenia były widoczne już po kilku miesiącach, a wyniki badań nigdy nie były tak dobre jak teraz. Zaznaczę, że ogromna wiedza nie jest jedynym atutem dr Bukowczana, jest także bardzo sympatycznym człowiekiem i ma wyjątkowo serdeczne podejście do pacjenta. Mówiąc krótko: lekarz idealny.

  Natalia S.

  Najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam do czynienia. Zwraca uwagę na każdy szczegół i przede wszystkim słucha pacjenta. Nie mówi, że nam się coś wydaje, jak już nie raz usłyszałam od innych lekarzy. Ma ogromną wiedzę i jestem pod wielkim wrażeniem jego osoby. Polecam w 100% i choć cena za wizytę jest wysoka to zapewniam, że idzie ona w parze z jakością, wiedzą i umiejętnościami tego niesamowitego lekarza

  Paulina

  5* to za mało - absolutnie genialny lekarz! Dosłownie w ostatniej chwili uratował mnie przed cukrzycą! Przy okazji odchudził mnie o 25 w ciągu nieco ponad pól roku. Zdiagnozował też od razu inne problemy (co zostało potwierdzone badaniami) i zastosował skuteczne leczenie. Czuję się po nim zupełnie jak inny człowiek. Co więcej, Pan Doktor podchodzi naprawdę z zaangażowaniem do pacjenta. Miałem wielkie szczęście, że trafiłem do Niego z polecenia.

  Karolina

  Nikt mnie nie leczył do tej pory, tylko kazano iść na operację. Pan doktor tak dobrał mi leki, że wszystko wraca do normy i na dodatek nareszcie chudnę :) Nie wspominając już o unormowaniu wszystkich moich dotychczasowych dolegliwości - niezwykle celna diagnoza i skuteczne leczenie. Nie mam żadnych wątpliwości, że trafiłam w bardzo dobre ręce.

  Katarzyna

  Doktor Jakub jest specjalistą z powołania i moim zdaniem nie jeden młody lekarz powinien się uczyć od dr.Jakuba. To podejście do pacjenta po którym byłam pozytywnie zaskoczona oraz wyczucie w leczeniu

  Barbara

  Umówiłem się na wizytę do doktora ze względu na podwyższony cukier, zawroty głowy i kołatanie serca. Wcześniej szukałem porady u kardiologa i lekarza rodzinnego. Kardiolog stwierdził w normie, lekarz rodzinny zlecił wykonanie krzywej cukrowej. W gabinecie, od p. doktora dowiedziałem się prawdy o swoim zdrowiu i co trzeba zrobić, aby poprawić swoje bytowanie na tym świecie. Ciepły, konkretny człowiek. Jeszcze raz dziękuję.

  domowy 21b

  Swietny lekarz.Slucha pacjenta i nie bagatelizuje objawów pomimo wzglednie prawidlowych wynikow.Leczy objawy nie wyniki. Zastosowane leczenie przynosi skutki a to chyba najważniejsze.

  muryk

  Pan doktor naprawdę uprzejmy, sympatyczny, rzeczowy i konkretny. Zaproponowane leczenie przynosi skutek, jednak obecna cena podniesiona (w przeciągu ostatniego pół roku już dwukrotnie) w tej chwili do 180 zł jest, podejrzewam, że nie tylko dla mnie, zaporowa. Pan doktor pisze, że nie ma wpływu na podnoszone ceny w placówce, w której pracuje, ja natomiast od pracownika placówki usłyszałam, że to oni nie mają wpływu na podnoszenie przez lekarza ceny wizyt. Uwzględniając ceny leków i zleconej listy badań wykonywanych prywatnie, prywatne leczenie w tym kraju jest nie do ogarnięcia przez przeciętnie zarabiającego pacjenta. Ja rozumiem, że wykształcenie, że praktyka za granicą, że trzeba się cenić, ale podnoszenie tak wysoko ceny wizyt w dzisiejszych realiach wydaje się być trochę wbrew chęci pomocy i ratowania zdrowia ludzi. Nawet, jeśli człowiek chciałby się leczyć, zwyczajnie przestaje go na to być stać. Bez względu na to, kto faktycznie tę cenę podniósł, życzę powodzenia w dalszej pracy. Pozdrawiam.

  Adriana Maria Małgorzata

  Ogromna wiedza i doświadczenie,życzliwość,chęć niesienia pomocy, odpowiedzialność, wskazywanie rozwiązań medycznych i organizacyjnych

  an.grabowska

  W mojej opinii Pan doktor to świetny Specjalista Diabetolog, zaledwie po kilku miesiącach leczenia mojej insulinooporności, nadwagi i kilku innych towarzyszących problemów osiągnęliśmy znaczącą poprawę wyników i wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Pan doktor nie tylko podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie w temacie choroby, ale jest również bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem. Osobiście mam do niego duże zaufanie i bardzo się cieszę, że udało mi się na niego trafić. Pomimo tego, że mieszkam w innym mieście i czasem muszę jechać na konsultacje ponad 100 km nie szukam żadnych alternatyw. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Krzysztof Poręba

  Świetnie przeprowadzony wywiad, widać zainteresowanie pacjentem. Atmosfera w gabinecie pozwala na prowadzenie swobodnej rozmowy z lekarzem, który dokładnie omawia wszystkie zalecenia. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

  M.B.

  Rowniez polecam ! Już po pierwszej wizycie przywrócił mi wiarę w lekarzy... I jak poprzedniczka napisała atmosfera taka jaka powinna być - ciśnienie w normie, bez stresu. Podejście do pacjenta profesjonalne. Wysłuchał doradzil zlecił

  Monika O.

  Ladne i estetyczne pomieszczenia Łatwy kontakt Czas na wytłumaczenie problemow zdrowotnych przez lekarza, a tego bardzo brakuje w służbie zdrowia

  olam2

  Ja poleciłabym leczenie u Pana Doktora każdemu. Jestem po drugiej wizycie, cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. W czasie wizyty nie czuć dystansu, lekarz-pacjent. Jest miły, uprzejmy, empatyczny. Zadaje wiele pytań, ma czas na wysłuchanie, wizyty przebiegają bez pośpiechu, w bardzo miłej atmosferze. Podchodzi do pacjenta holistycznie. Liczy się ze zdaniem pacjenta. Nie wywyższa się. W mojej opinii jest taki ,,równy''. Wcale mi nie żal tych 200 zł wydanych na wizytę! Wykształcony człowiek musi się cenić. A ja wolę zapłacić i być potraktowana, jak należy....a nie jak u mojej lekarki rodzinnej!

  martanr01

  Pan Doktor wykazal sie profesjonalizmem i dokladnie omowil ze mna moja sytuacje zdrowotna. Rzeczowy, dokladny. Jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100 %.

  PATRYCJA
 • Lekarz z powołania. Pierwszy raz od dluzszego czasu czuje że jestem pod dobrą opieką. Lekarka summiennie szuka choroby nie wydaje opinii od tak zawsze trafnie diagnozuje.

  basia b.

  Prawdziwy lekarz z powołania. Uważnie wysłuchuje tego co ma do powiedzenia pacjent, nie lekceważąc go. Nie stawia diagnozy na szybko, tylko spokojnie wraz z pacjentem zastanawia się nad możliwymi przyczynami i zleca odpowiednie badania. Troszczy się o pacjenta i podchodzi bardzo serdecznie. Jak to się mówi, żeby wszyscy lekarze byli tacy...

  Aleksander
Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok