Informacja dla pacjenta
przed zabiegiem urologicznym lub medycyny estetycznej

Serdecznie witamy w Polsko-Amerykańskim Centrum Zdrowia MEDIQUS. Cieszymy się, że obdarzyli nas Państwo swoim zaufaniem i powierzyli troskę o Państwa zdrowie.

Zdajemy sobie sprawę, że niezależnie od rodzaju zabiegu, jest on dla naszych Pacjentów zazwyczaj przeżyciem nowym i stresującym. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa informacje na temat tego jak należy się przygotować do zabiegu urologicznego lub medycyny estetycznej, co wydarzy się przed zabiegiem, po nim, a także w trakcie całego pobytu w naszym Centrum. Mamy nadzieję, że  uważna lektura uwolni Państwa od wielu obaw i wątpliwości. Jeżeli pomimo tego będą Państwo mieli jakieś pytania jesteśmy gotowi odpowiedzieć na nie w każdej chwili.

Prosimy o dokładne wypełnienie wszelkich dokumentów, jakie dostaną Państwo podczas konsultacji i zabranie ich ze sobą.

W przypadku rezygnacji z wyznaczonego terminu zabiegu prosimy o jak najwcześniejsze poinformowanie o tym naszej Recepcji.

Podczas konsultacji przedzabiegowej zostaną Państwo szczegółowo poinformowani przez lekarza, który będzie przeprowadzał zabieg, o rodzaju zabiegu, celu jego przeprowadzenia, alternatywnych opcjach leczenia, czasie trwania zabiegu, możliwych powikłaniach, przeciwwskazaniach do zabiegu oraz środkach ostrożności, które należy zachowywać przed i po zabiegu.

Badania laboratoryjne

Prosimy by wyniki zleconych badań laboratoryjnych nie były starsze niż 10 dni. Wcześniejsze skonsultowanie wyników badań z lekarzem pozwoli uniknąć sytuacji, w której wykonanie operacji w umówionym terminie nie będzie możliwe.

Po wykonaniu badań oraz otrzymaniu wyników prosimy o przesłanie ich drogą mailową na adres: rejestracja@mpacz.pl

Pacjentów, którym ze względu na stan zdrowia zlecono konsultacje u innych specjalistów (np. kardiologa czy endokrynologa) prosimy o dostarczenie ich opinii na piśmie.

W dniu zabiegu

Przed zabiegiem nastąpi krótka rozmowa z lekarzem go wykonującym mająca na celu przypomnienie ustaleń, jakie zapadły na konsultacji przedzabiegowej oraz ostateczne wyjaśnienie wątpliwości, jakie mogły powstać w czasie miedzy konsultacją, a zabiegiem operacyjnym.

Po załatwieniu formalności związanych z operacją (konsultacje przedoperacyjne, podpisanie zgody na zabieg, formalności finansowe), udadzą się Państwo do pokoju Wypoczynkowego Pacjenta Centrum, w którym będą mogli Państwo zostawić rzeczy osobiste. Nasza pielęgniarka lub lekarz pomoże Państwu we wszystkim, co okaże się niezbędne.

Co przynieść?

  • wyniki zleconych badań i konsultacji

Kontakt

Rejestracja telefoniczna: + 48 22 602 24 00

ul. Domaniewska 48, Warszawa

ul. Apteczna 8, Dojazdów - Kraków

Umów się na wizytę

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok