previous arrow
next arrow
Slider
Image

NOWOŚĆ

Z ogromną radością informujemy, że otworzyliśmy punkt WLEWÓW WITAMINOWYCH. Znajduje się w naszym warszawskim oddziale przy ul. Domaniewskiej 48 na Mokotowie. Punkt czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-20:00.

Koktajle witaminowe to całkowicie bezpieczny sposób na natychmiastowe dostarczenie organizmowi brakujących składników odżywczych. Mają szerokie zastosowanie: usuwają toksyny, przyspieszają regenerację, dostarczają energię i budują odporność. Dużą zaletą koktajli witaminowych jest możliwość skomponowania ich składu pod indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Nie bez znaczenia jest fakt, że są bezbolesne. Efekty ich działania odczuwalne są już po pierwszej sesji. Z uwagi na dużą ilość wariantów sugerujemy skonsultowanie i dobranie odpowiedniej kompozycji witaminowej podczas każdej wizyty z naszym ekspertem. Procedura jest całkowicie bezpieczna, a przez cały czas zabiegu jesteś pod troskliwą opieką naszych wykwalifikowanych pracowników. Czas trwania kroplówki witaminowej wynosi od 40-60 minut.

Dla kogo kroplówki witaminowe:

  • dla osób prowadzących intensywny tryb życia
  • dla osób pracujących w stresującym środowisku
  • dla osób szukających sposobu na odtrucie alkoholowe/od narkotyków
  • dla sportowców i osób aktywnie trenujących, które chcą czerpać więcej satysfakcji z treningów
  • dla seniorów (pomagają odpowiednio suplementować organizm)
Image
Moi Drodzy,

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu wstawiłem tu zdjęcie z planu filmowego. Nadszedł w końcu ten dzień, w którym mogę uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć Wam dalszą część tej historii. Otóż, postanowiłem otworzyć kanał na YouTubie, w którym będę publikował video porady i przydatne informacje dotyczące walki z nadwagą i otyłością. Tym samym zapraszam Was gorąco do subskrybowania treści i podsyłania tematów, które najbardziej Was interesują. Dziś jest premiera kanału oraz strony internetowej drkubaodchudza.pl. Klikajcie i oglądajcie. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i będziecie regularnie tu zaglądać.

Miłego dnia!
Dr Kuba

YouTube - dr Kuba odchudza
Strona www
Image

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest książka dr n. med Jakuba Bukowczana dotycząca jego programu hormonalno-metabolicznego.

Książka do nabycia w sieci Empik. Życzymy miłej lektury.

Image

Wizyty ekspresowe

Udzielanie informacji i wsparcia medycznego
podczas terapii u dr n. med. Jakuba Bukowczana.

MEDIQUS Centrum Zdrowia

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok