Dr n. med. Anna Cencelewicz-Lesikow

Onkolog

 

Dr n. med. Anna Cencelewicz-Lesikow jest absolwentką Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z onkologii klinicznej ukończyła w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Narodowym Instytucie Onkologii pracując na stanowisku asystenta, następnie ordynatora oddziału onkologii gastroentorologicznej. Obecnie pracuje w warszawskim szpitalu MSWiA oraz Polsko-Amerykańskim Centrum Zdrowia Mediqus w Warszawie. Jest autorką wielu publikacji naukowych dotyczących nowotworów przewodu pokarmowego. W swojej codziennej pracy stara się wypracować zaufanie w bezpośrednim kontakcie z pacjentem, kładzie nacisk na spojrzenie holistyczne oraz na ogólne samopoczucie pacjenta. Zwraca uwagę na stan psychiczny oraz środowisko, jakim się otacza. Dlatego z czasem rozpoczęła Wrocławską Szkołę Psychoterapii. Prowadzi obecnie konsultacje z zakresu terapii onkologicznej oraz warsztaty pomagające pacjentom i ich rodzinom w doświadczeniu choroby.

W kręgu jej zainteresowań oraz publikacji naukowych znajduje się przede wszystkim rak wątrobowokomórkowy, guzy NEN oraz rak jelita grubego.

Dr n. med. Anna Cencelewicz - Lesikow przyjmuje pacjentów od 18 roku życia. Posługuje się biegle językiem angielskim i włoskim. Jest lekarzem o wyjątkowym poczuciu misji. Pełna empatii i życzliwości ujmuje pacjentów profesjonalizmem oraz szeroką wiedzą kliniczną, doświadczeniem i klarownymi zaleceniami. Potrafi wyjaśnić zawiłe kwestie medyczne w sposób przystępny i konkretny. Zawsze stawia poczucie bezpieczeństwa pacjenta i jego rodziny na pierwszym miejscu. Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy innym to jej najlepsza wizytówka.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok