Klinika Chorób Urologicznych

Kierowana przez wybitnego specjalistę urologa, dr hab. n. med. Tomasza Gołąbka, to specjalistyczna placówka, stworzona specjalnie z myślą o Pacjentach, cierpiących z powodu różnych schorzeń urologicznych. W ofercie znajduje się szeroki wybór najnowocześniejszych metod leczenia, obejmujących zarówno diagnostykę i leczenie chrób prostaty oraz kompleksową terapię zakażeń układu moczowo-płciowego i innych problemów urologicznych. Przeprowadzamy zabiegi wazektomii, frenuloplastyki czy korektę wodniaka jądra oraz leczenie stulejki.

Każdy pacjent jest wyjątkowy! Bez wyjątku!

t_golbaerk.png

Uzupełnij formularz skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty do dr hab. n. med. Tomasza Gołąbka

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Oferta

Jedną z częstszych chorób męskich narządów płciowych jest wodniak jądra. To specyficzna przypadłość polegająca na zazwyczaj jednostronnym zwiększeniu objętości worka mosznowego (moszny). Głównym niepokojącym objawem, który na pewno zwróci Twoją uwagę jest więc powiększone jądro (najczęściej prawe) z wyczuwalnym, sprężystym guzkiem. Zdarza się także uczucie ciężaru, dyskomfortu lub nawet bólu w worku mosznowym. Nie powoduje to jednak żadnych problemów z oddawaniem moczu. Co nie oznacza, że zwlekanie z wizytą u urologa ma jakiekolwiek uzasadnienie. Nieleczone prowadzi do przykrych konsekwencji, których na pewno chciałbyś uniknąć. A my Ci w tym pomożemy.

Proponowana przez nas punkcja wodniaka jądra jest zabiegiem, który przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Oznacza to, że specjalny lek przeciwbólowy jest podawany mikroigłą w miejsce wykonywanego zabiegu. Eliminuje to wszelkie przykre dolegliwości z nim związane. Następnym krokiem w pozbawieniu Cię skutków tej męskiej przypadłości jest odsączenie płynu nagromadzonego w mosznie. Ponieważ współpracujemy z najlepszym specjalistycznym laboratorium mikrobiologicznym, to poza odciążeniem Cię od kłopotu istnieje możliwość szczegółowego przebadania płynu w kierunku infekcji.

Zabieg punkcji wodniaka jądra zalecany jest wszystkim mężczyznom, którzy z jakiegoś powodu nie mogą, lub nie chcą poddać się klasycznemu zabiegowi operacji, lub występują ku temu wyraźne przeciwwskazania zdrowotne. Jest to doskonała alternatywa dla radykalnych operacji usuwania wodniaka jądra – nie ma potrzeby poddawania się znieczuleniu ogólnemu, czyli powrót do codziennej aktywności jest natychmiastowy, brak też jest krępujących blizn na mosznie.
Zabiegi przeprowadzane są przy użyciu jednorazowych narzędzi, co definitywnie eliminuje ryzyko zakażeń podczas operacji, a więc gwarantuje całkowite bezpieczeństwo pod warunkiem stosowania się do zaleceń pozabiegowych.
Po przeprowadzonej punkcji przechodzisz do nowocześnie urządzonej, klimatyzowanej sali pozabiegowej, gdzie przez ok. godzinę pozostajesz pod fachową opieką personelu, co podniesie Twój komfort i zniweluje ryzyko wystąpienia komplikacji. Masz w tym czasie nieograniczony dostęp do Internetu z szybkim łączem i TV.

Pełną listę zaleceń otrzymasz bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu.

Kto przeprowadza zabieg?

Lekarzem przeprowadzającym zabieg jest dr n. med. Tomasz Gołąbek. To najwyższej klasy specjalista z ogromną praktyką urologiczną. Swoje doświadczenie zdobywał szkoląc się i pracując przez wiele lat w najbardziej prestiżowych ośrodkach w Stanach i w Europie: Harvard Medical School, Boston University w USA, Cork University Hospital oraz Mercy University Hospital w Irlandii. Obecnie jest adiunktem w Katedrze i Klinice Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie.
Laureat licznych międzynarodowych nagród i wyróżnień, stypendysta The European Urological Scholarship Programme (EUSP) i American Austrian Foundation oraz Open Medical Institute.

Aktywnie zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną, prowadzi działalność naukową oraz badania kliniczne. Autor dwóch książek, 6 rozdziałów w różnych podręcznikach, ponad 60 prac publikowanych w prestiżowych czasopismach międzynarodowych. A przede wszystkim człowiek wykonujący swoją pracę z pasją i wyjątkowym podejściem do pacjenta w najwyższych, światowych standardach.

Jeśli więc zaobserwowałeś u siebie bezbolesne, ale wyraźne powiększenie moszny, należy niezwłocznie udać się do urologa! Nie ma na co czekać! Samo nie przejdzie!

Kontakt

Rejestracja telefoniczna: + 48 22 602 24 00

ul. Domaniewska 48, Warszawa

ul. Apteczna 8, Dojazdów - Kraków

Umów się na wizytę

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok