Klinika Chorób Tarczycy, Przytarczyc Nadnerczy i Przysadki Mózgowej

Unikatowa w skali światowej Klinika Leczenia Chorób Tarczycy, Przytarczyc, Nadnerczy i Przysadki Mózgowej powstała z  myślą o Pacjentach cierpiących na schorzenia endokrynologiczne dotyczące tarczycy, przytarczyc i przysadki mózgowej. Kierowana jest przez wybitnego specjalistę do spraw zaburzeń wydzielania dokrewnego.

Nasza Klinika oferuje najnowocześniejsze metody leczenia w oparciu o rozwiązania stosowane w wiodących szpitalach w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wykorzystywana przez nas wiedza i doświadczenie, kompleksowe metody diagnostyczne i indywidualnie dobrana terapia oraz bezpieczne, atestowane leki najnowszej generacji są tym, co wyróżnia Nas spośród innych placówek medycznych. Gwarantujemy najwyższą skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo. Dlatego nie zwlekaj! Przyjdź do nas już dziś, gdyż „skuteczne leczenie to sztuka zobaczenia co niewidoczne i usłyszenia co niewypowiedziane. Wymaga wielokierunkowego spojrzenia na pacjenta” dr n. med. Jakub Bukowczan MRCPI, MRCP (London), PGDip (London).

Skuteczne leczenie to sztuka zobaczenia co niewidoczne i usłyszenia co niewypowiedziane. Wymaga wielokierunkowego spojrzenia na pacjenta!

bukowczan-1.png

Kontakt

Rejestracja telefoniczna: + 48 22 602 24 00

ul. Domaniewska 48, Warszawa

ul. Apteczna 8, Dojazdów - Kraków

Umów się na wizytę

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok