Klinika Zapalenia Prostaty

Jedyna w Polsce i unikatowa w Europie, absolutnie innowacyjna Klinika Zapalenia Prostaty prowadzona przez wybitnego specjalistę urologa, wykształconego i praktykującego w renomowanych szpitalach urologicznych USA i Europy.

Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie tego złożonego schorzenia. Stosujemy terapię opartą na przyczynie zapalenia prostaty, co wyróżnia nas od innych centrów w Europie i na świecie i gwarantuje najlepsze wyniki. Oprócz terapii lekami w zależności od potrzeb i wskazań stosujemy leczenie falą ultradźwiękową (ESWT), a także termoterapię RF (Tempro najnowszej generacji, jedyne w Polsce urządzenie, które jest najbardziej zaawansowanym leczeniem falami radiowymi). Ponadto oferujemy szeroki zakres tradycyjnych zabiegów. Pracujemy tylko na najnowocześniejszych, atestowanych urządzeniach, co gwarantuje najwyższą skuteczność i pełne bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Każdy pacjent jest wyjątkowy! Bez wyjątku!

t_golbaerk.png

Uzupełnij formularz skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty do dr hab. n. med. Tomasza Gołąbka

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Oferta

Leczenie zapalenia prostaty

Twoja choroba całkowicie pod kontrolą!

Jedyna w Polsce Klinika Leczenia Zapalenia Prostaty o międzynarodowym doświadczeniu.

Kompleksowe podejście diagnostyczne umożliwiające określenie rodzaju zapalenia prostaty i zastosowanie właściwego leczenia. Im więcej wiesz, co się dzieje w Twoim ciele, tym bardziej świadomie i racjonalnie podejmujesz decyzję o opiece zdrowotnej.

Najbardziej dobrana i dostosowana do Twoich potrzeb indywidualna terapia zaburzeń prostaty. Ciesz się życiem wypełnionym przyjemnościami!

Naszym celem jest pomoc w powrocie do zdrowia wszystkich mężczyzn cierpiących na zapalenie prostaty. Dzięki wieloletniemu, międzynarodowemu doświadczeniu oraz dostępowi do najnowocześniejszej aparatury, osiągamy doskonałe rezultaty w leczeniu tej choroby i towarzyszących jej nieprzyjemnych dolegliwości!

W leczeniu wykorzystujemy nie tylko antybiotyki, ale również specjalistyczne leki dopęcherzowe, proponujemy także zabiegi fali uderzeniowej ESWT oraz zabiegi termoterapii stercza przy użyciu najnowszej generacji aparatu Tempro.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok