mediquslogo_150.png

Efekty odchudzania

Paulina

Paulina

Paulina

Natalia

Justyna

Ania

Inga

Monika

Monika

Mateusz

Mateusz

Anna

Kuba

Kuba

Image
Image

Witam serdecznie!

Od 7 lat choruje na niedoczynność tarczycy i hasimoto - 4 lata temu zaczęła puchnąć mi powieka ….nikt nie wiedział dlaczego ,2 lata temu trafiłam w Poznaniu do super okulistki dr. Małgorzaty Kuleszy, która stwierdziła ze mam guza autoimmunologicznego w oku …niestety kuracja była długa 2 lata brania sterydu metypred w dużej dawce plus inne leki - skutek uboczny ponad 20 kg nadwagi ! We wrześniu 2020 r.przeszłam operacje usunięcia guzka jednak do lutego 2021 r.brałam
Sterydy ! Przypadkowo w akcie desperacji zapisałam się do dr.Jakuba Bukowczana nie wierząc ze mi pomoże ( bo przecież z ilu dietetyków , endokrynologów korzystałam i nic ) więc czy coś dr. Jakub zmieni ?????? Pierwsza wizyta 12 grudzień 2020 r. wrażenie pozytywne bardzo  - otwartoś, zainteresowanie pacjentem, spokój i przede wszystkim empatia na pacjenta, który już w nic nie wierzy …. Pierwsze 2 miesiące były naprawdę ciężkie odstawienie sterydów, nowe leki insulinooporność, zawirowania hormonalne wywołane sterydami …..Kochani usłuchałam doktora Jakuba ,który powiedział Monika jak dasz radę …. To na lato będziesz Nowa Ty ❤️I tak się stało …..wczoraj byłam na wizycie i 18 kilo mniej ….lepsze samopoczucie i wiara w siebie ?

Dzieki Pani doktor Kuleszy i doktorowi Bukowczanowi uwierzyłam w lekarzy - To moi dwaj aniołowie …..dzięki którym urodziłam się na nowo ! Ściskam z całych sił …..macie cudownego mądrego i dobrego człowieka - specjalistę Dr.Jakuba Bukowczana !

Pozdrawiam Monika Zaremba-Stefańska

Niesamowita metamorfoza Pani Kasi

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok