KANAPOWCZYNIE I ICH PRZEMIANY

Aneta

Alicja

Kasia

Paulina

Agnieszka

Materiały: TTV, Fot. Marcin Tyszka, Justyna Grabska

Galeria odchudzanie

Ania

Ania

Ania

Paulina

Mateusz

Mateusz

Adam

Adam

Piotr

Monika

Monika

Krysia

Igna

Marta

Ela

Adam

Mateusz

Krzysztof

Maciej

Bartek

Image
Image

Witam serdecznie!

Od 7 lat choruje na niedoczynność tarczycy i hasimoto - 4 lata temu zaczęła puchnąć mi powieka ….nikt nie wiedział dlaczego ,2 lata temu trafiłam w Poznaniu do super okulistki dr. Małgorzaty Kuleszy, która stwierdziła ze mam guza autoimmunologicznego w oku …niestety kuracja była długa 2 lata brania sterydu metypred w dużej dawce plus inne leki - skutek uboczny ponad 20 kg nadwagi ! We wrześniu 2020 r.przeszłam operacje usunięcia guzka jednak do lutego 2021 r.brałam
Sterydy ! Przypadkowo w akcie desperacji zapisałam się do dr.Jakuba Bukowczana nie wierząc ze mi pomoże ( bo przecież z ilu dietetyków , endokrynologów korzystałam i nic ) więc czy coś dr. Jakub zmieni ?????? Pierwsza wizyta 12 grudzień 2020 r. wrażenie pozytywne bardzo  - otwartoś, zainteresowanie pacjentem, spokój i przede wszystkim empatia na pacjenta, który już w nic nie wierzy …. Pierwsze 2 miesiące były naprawdę ciężkie odstawienie sterydów, nowe leki insulinooporność, zawirowania hormonalne wywołane sterydami …..Kochani usłuchałam doktora Jakuba ,który powiedział Monika jak dasz radę …. To na lato będziesz Nowa Ty ❤️I tak się stało …..wczoraj byłam na wizycie i 18 kilo mniej ….lepsze samopoczucie i wiara w siebie ?

Dzieki Pani doktor Kuleszy i doktorowi Bukowczanowi uwierzyłam w lekarzy - To moi dwaj aniołowie …..dzięki którym urodziłam się na nowo ! Ściskam z całych sił …..macie cudownego mądrego i dobrego człowieka - specjalistę Dr.Jakuba Bukowczana !

Pozdrawiam Monika Zaremba-Stefańska

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok