Bezinwazyjny lifting powiek – PLAZMA

Oczy są zwierciadłem duszy. Zadbaj więc o ich piękno!

Zmarszczki pod oczami najbardziej zdradzają Twój wiek?

Bezinwazyjny lifting powiek to doskonała alternatywa dla metod chirurgicznych! Bez skalpela, nowoczesne, inteligentne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie! Uwodź spojrzeniem pełnym blasku!

Natychmiastowa stymulacja i naprężenie włókien skóry!

 

Opadające powieki są problemem wielu kobiet i mężczyzn. Do tej pory jedynym rozwiązaniem, które mogliśmy zaproponować Pacjentom była inwazyjna i skomplikowana ingerencja chirurgiczna, z długim okresem rekonwalescencji. Teraz możemy zlikwidować defekty urody dzięki zastosowaniu iście kosmicznej technologii, czyli przy użyciu skondensowanego, zjonizowanego gazu, w którym krążą swobodnie naładowane cząstki. Działanie plazmy oparte jest na zjawisku łuku elektrycznego, co pozwala na wytworzenie energii o dużej gęstości. Dzięki terapii plazmą nadmiar skóry na powierzchni odparowuje w sposób bezkrwawy i niemal bezbolesny. Plazmowy lifting powiek jest bardzo bezpieczną formą korekty nadmiaru skóry nad okiem, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej ruchomości Twojej powieki. Zabiegi wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej, co gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo, fachowe wykonanie oraz maksymalną satysfakcję. "Medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek". (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)

Zabiegi z użyciem plazmy są estetyczną innowacją, która z pewnością systematycznie zacznie wypierać metody tradycyjne, oparte na chirurgicznej ingerencji w ludzkie tkanki. Szerokie spektrum zastosowania plazmy sprawia, iż używana jest do redukcji nadmiaru niepożądanej skóry, korekty twarzy, usuwania zmarszczek, bruzd i przebarwień. Terapia plazmowa pozwala na odbudowę skóry w przypadku zmian spowodowanych utratą kolagenu, jak również przy redukcji szkód potrądzikowych bądź innych zmian skórnych (bielactwo, rozstępy, plamy wątrobowe oraz wiele innych).
Ogromnym plusem terapii plazmą jest brak konieczności poddawania Twego ciała pod przepływ prądu. Plazma działa miejscowo, zaś efekty są widoczne już w trakcie trwania zabiegu.

Uzyskanie niesamowitych efektów nigdy dotąd nie było aż tak proste i bezpieczne. Dzięki tej rewolucyjnej metodzie możesz wrócić do codziennych obowiązków zaraz po zakończeniu zabiegu, bez konieczności długiej i nieprzyjemnej rehabilitacji.

Wszędzie tam, gdzie do tej pory niezbędny był skalpel, teraz możemy użyć plazmy kosmetycznej. Dla zwiększenia Twojej satysfakcji, zmaksymalizowania korzyści oraz zredukowania inwazyjności zabiegu. Kosmiczna technologia w służbie piękna.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok