BOTOX na twarz

Jeśli wolisz, aby Twój wiek na zawsze pozostał słodką tajemnicą, przyjdź do nas.

Wiemy, jak skutecznie odmłodzić Twoją skórę, zniwelować zmarszczki na czole, bruzdy nosowe, kurze łapki czy zmarszczki palacza. Nasza klinika oferuje najnowocześniejsze rozwiązania współczesnej medycyny estetycznej, dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Starzenie się to proces nieodwracalny, z każdym rokiem pogłębiają się bruzdy na czole, kurze łapki czy zmarszczki palacza. Szybkość tego procesu zależna jest od wielu czynników: predyspozycji genetycznych, wpływu środowiska, stylu życia, metod pielęgnacji. Skóra zaczyna tracić jędrność, zmniejsza się ilość włókien kolagenowych, co skutkuje utratą sprężystości, mniejszą gęstością i stopniowym pogłębianiem się bruzd i zmarszczek, zwłaszcza w okolicach ust, brody i oczu.

Szybkość życia, zanieczyszczone środowisko, codzienne stresy oraz ilość wyzwań, stojących przez każdą współczesną kobietą, dramatycznie przyspiesza starzenie się Twojej skóry.

Uważasz, że jeszcze za wcześnie na zabiegi odmładzające? Nic bardziej mylnego! Im szybciej podejmiesz walkę z czasem, tym bardziej spektakularny i długotrwały efekt osiągniesz.

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się JUŻ po 25-tym roku życia. Nie czekaj, przyjdź do nas już dziś!

Nasza oferta skierowana jest do Klientów już od 18 roku życia, niezależnie od płci. Wierzymy, że piękny, młody i zadbany wygląd należy się każdemu.

Badania wykazują, że im młodszy wiek skóry ostrzykiwanej botuliną, tym dłużej utrzymuje się efekt jej działania. Terapia pierwszych zmarszczek pozwala na użycie mniejszej ilości preparatu oraz na dłuższe odstępy między zabiegami. Wygładzanie pierwszych pojawiających się bruzd umożliwia uzyskanie najintensywniejszego efektu odmłodzenia.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów regularnie przygotowujemy oferty promocyjne, atrakcyjne rabaty i zniżki, pozwalające zadbać o siebie bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Naszą misją jest, aby piękno i promienny wygląd były dostępne dla każdego.

 

Twoja twarz to nie poligon doświadczalny! Nie pozwól na eksperymenty!

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Decydując się na korzystanie z naszych usług,  otrzymujesz gwarancję, iż każdy zabieg przeprowadza doświadczony lekarz medycyny estetycznej, nie zaś personel kosmetologiczny. Każdorazowo przeprowadza on z Klientem szczegółowy wywiad, co pozwala na dobranie optymalnych parametrów terapii, z zachowaniem rygorystycznych norm bezpieczeństwa.

Pracujemy tylko na najnowocześniejszym, atestowanym sprzęcie oraz sprawdzonych preparatach certyfikowanych dostawców. Ich skuteczność poparta jest wieloletnimi badaniami, a jakość regularnie poddawana jest surowym testom. Śledzimy najnowsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej, dopasowując naszą ofertę do najbardziej efektywnych światowych trendów. Dla nas "medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek" (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej). Dzięki temu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość oraz pełne bezpieczeństwo oferowanych usług.** Zabiegi toksyną botulinową idealnie sprawdzają się również przy leczeniu bruksizmu (chroniczne zgrzytanie zębami), które ma negatywny wpływ na stan zdrowia oraz wygląd twarzy pacjenta.

Dla piękna nie musisz już cierpieć!

Doświadczony lekarz, profesjonalny sprzęt oraz indywidualny dobór ilości zastosowanych preparatów pozwalają zminimalizować potencjalny dyskomfort oraz wykluczyć efekty uboczne. Odczucia podczas ostrzykiwania botoksem można przyrównać do użądlenia komara, zaś po terapii zapewniamy Ci kompleksową opiekę, aby uzyskać jak najpełniejszy efekt odmłodzenia i rewitalizacji.

 

Zapraszamy Cię do naszego wehikułu czasu. Wyrusz z nami w podróż po piękno.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok