Wazektomia

Jeśli szukasz w pełni skutecznej metody kontroli płodności dla mężczyzn, mamy dla Ciebie sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie. Zabieg wazektomii pozwoli Ci cieszyć się w 100% bezpiecznym seksem, bez ryzyka utraty satysfakcji ze współżycia.

 

Wazektomia to wysoce skuteczna metoda antykoncepcji, bardzo popularna na całym świecie. Polega ona na doprowadzeniu do okresowej niepłodności, poprzez przecięcie i podwiązanie nasieniowodów.  Nie zaburza to produkcji plemników, jednak nie dopuszcza do ich wydostawania się na zewnątrz, uniemożliwiając zapłodnienie. Plemniki są naturalnie wchłaniane przez organizm, bez żadnych konsekwencji dla Twojego zdrowia. Wazektomia nie wpływa na jakość nasienia – jego ilość i wygląd pozostaje bez zmian.


Podczas zabiegu nie dochodzi do przecięcia skóry, a jedynie do jej rozwarstwienia, bez użycia skalpela. Zabieg jest krótkotrwały oraz minimalnie inwazyjny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonego lekarza urologa, co sprawia iż jedyne, co odczuwasz to kilkusekundowy dyskomfort.
Użycie sterylnych, jednorazowych narzędzi eliminuje ryzyko zakażeń gwarantując Ci całkowite bezpieczeństwo (pod warunkiem stosowania się do zaleceń pozabiegowych). Po zakończeniu przez godzinę pozostaniesz pod obserwacją naszego doświadczonego personelu medycznego

Masz wątpliwości odnośnie swojej decyzji? U nas każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której zostaniesz poinformowany o wszystkich długofalowych aspektach wazektomii. W trosce o Twój komfort psychiczny konsultacja odbywa się minimum dobę przed zabiegiem.
Odwracalność takiego zabiegu jest oczywiście możliwa, jednak z każdym rokiem po wazektomii zwiększa się ryzyko jego niepowodzenia. Dlatego zachęcamy Cię do rozważenia możliwości zdeponowania nasienia w banku spermy. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze, gdyż wierzymy, że „każdy pacjent jest wyjątkowy. Bez wyjątku”. (dr n. med. Tomasz Gołąbek, specjalista urolog)

Kto przeprowadza zabieg?

Lekarzem przeprowadzającym zabieg jest dr hab. n. med. Tomasz Gołąbek. To najwyższej klasy specjalista z ogromną praktyką urologiczną. Swoje doświadczenie zdobywał szkoląc się i pracując przez wiele lat w najbardziej prestiżowych ośrodkach w Stanach i w Europie: Harvard Medical School, Boston University w USA, Cork University Hospital oraz Mercy University Hospital w Irlandii. Obecnie jest adiunktem w Katedrze i Klinice Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie.

Laureat licznych międzynarodowych nagród i wyróżnień, stypendysta The European Urological Scholarship Programme (EUSP) i American Austrian Foundation oraz Open Medical Institute.

Aktywnie zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną, prowadzi działalność naukową oraz badania kliniczne. Autor dwóch książek, 6 rozdziałów w różnych podręcznikach, ponad 60 prac publikowanych w prestiżowych czasopismach międzynarodowych. A przede wszystkim człowiek wykonujący swoją pracę z pasją i wyjątkowym podejściem do pacjenta w najwyższych, światowych standardach.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok