SKINFRAX — odmłodzenie skóry, usuwanie blizn

Marzysz o głębokim liftingu twarzy i ciała, lecz nie chcesz „iść pod nóż”?  Cierpisz z powodu widocznych blizn, naczynek lub rozstępów?
Gdy kosmetyczne metody poprawy stanu skóry zawodzą, wypróbuj możliwości medycyny estetycznej.  Odkryj moc zaawansowanej technologii w służbie piękna, czyli najnowocześniejsze urządzenie intensywnie liftingujące twarz i ciało - Skinfrax RF.

 

Jeśli potrzebujesz gruntownego ujędrnienia skóry, chcesz wyraźnie zredukować widoczność blizn lub naczynek, pozbyć się rozstępów, plam i przebarwień, oferowana w naszej Klinice terapia Skinfrax spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, pozwalający na bardzo precyzyjne dobranie parametrów zabiegu do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, co gwarantuje Ci najwyższą efektywność oraz pełne bezpieczeństwo terapii. Twój komfort i zdrowie są dla nas priorytetem, gdyż wierzymy, że „medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek". (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)

Działanie Skinfrax polega na zastosowaniu podgrzewających skórę fal elektromagnetycznych, w połączeniu z szerokim spektrum działania dwóch niezależnych metod transportu transdermalnego (frakcjonowania mikroigłami z frakcjonowaniem bezinwazyjnym). Pozwala to na uzyskanie spektakularnych rezultatów oraz na zastosowanie u Pacjentów, dla których najistotniejszym czynnikiem jest redukcja bólu. Wbudowana głowica chłodząca pozwala na zmniejszenie dyskomfortu oraz przyspieszenie regeneracji skóry podczas zabiegu. Nie uwierzysz, jak bardzo może poprawić się kondycja Twojej twarzy i ciała już po pierwszym zastosowaniu!

Metoda ta znakomicie nadaje się do głębokiego liftingu skóry nie tylko na twarzy, lecz również na dłoniach i na brzuchu. Jest idealnym rozwiązaniem dla Pacjentów z problemem głębokich blizn i przebarwień potrądzikowych. Umożliwia pozbycie się nadmiaru skóry pod podbródkiem, podniesienie owalu twarzy oraz uniesienie opadających powiek. Działanie urządzenia Skinfrax aktywuje niezwykle intensywne procesy naprawcze we wszystkich komórkach skóry, dając efekty równie spektakularne jak przy liftingu chirurgicznym, bez narażania Cię na ryzykowne konsekwencje inwazyjnych terapii.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok