Depilacja laserowa — Invictus

Masz dość walki z niechcianym owłosieniem tradycyjnymi metodami? Nie chcesz już powtarzać bolesnych zabiegów? Szukasz metody, która na stałe rozwiąże Twój problem?

 

Zaufaj skuteczności oferowanych przez nas zabiegów.  Wierzymy, że "medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek". (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)
Gwarantujemy, że pomożemy Ci usunąć problem, z dokładnością co do jednego włosa. Innowacyjny laser Invictus to absolutny przełom w dziedzinie depilacji twarzy i ciała.

Invictus (czyli Niepokonany) to najnowocześniejszy typ lasera, pozwalający na zintensyfikowanie rezultatów przy jednoczesnej redukcji Twojego bólu i znaczącym obniżeniu kosztów zabiegów. Szybko, trwale i bezboleśnie rozprawi się z każdym niechcianym włosem.

Gładka, zadbana skóra to już nie tylko ideał, a wręcz współczesny wymóg piękna. Owłosienie w miejscach innych niż głowa uważana jest za nieestetyczne i w złym guście. Bardzo często metody tradycyjne, jak golenie czy depilacja woskiem nie rozwiązują tego problemu, a wręcz nasilają dyskomfort (podrażnienie skóry, wrastające włosy czy zapalenia mieszków włosowych).
Idealnym rozwiązaniem Twoich problemów jest depilacja laserem Invictus. Dzięki możliwości schłodzenia skóry zabieg jest niemal bezbolesny, zaś efekty jednokrotnego użycia tego przełomowego urządzenia, są adekwatne do efektów uzyskanych po 2-3 zabiegach laserami starszego typu.

Depilacja oferowana w naszej Klinice polega na precyzyjnym  działaniu wiązki laserowej na melaninę zawartą w mieszkach włosowych, powodując jej zniszczenie i nie pozwalając na odrastanie włosa. Zakres działania Invictus obejmuje pole szersze niż przy innych typach laserów, co znacznie skraca czas zabiegu. Innowacyjna głowica chłodząca oraz możliwość regulacji parametrów użytej wiązki pozwala znacząco zredukować ból i znacznie poprawić Twój komfort.

Włos ludzki rośnie w trzech fazach, światło lasera działa tylko na te znajdujące się w fazie wzrostu. Włosy w stanie uśpienia nie są wrażliwe na działanie wiązki laserowej, co sprawia że potrzebna jest seria zabiegów, aby trwale uzyskać wymarzony efekt całkowicie gładkiej skóry. Istotnym jest również to, że laser najskuteczniej działa na ciemne (zawierające najwięcej melaniny) owłosienie.
W przypadku, gdy posiadasz włosy bardzo jasne, rude lub siwe terapia laserowa nie przynosi rezultatów i nie jest przez nas polecana.

Invictus posiada medyczny certyfikat CE, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo jego używania. Depilacja laserem to zabieg stosunkowo bezpieczny, choć przed jego wykonaniem należy bezwzględnie przestrzegać kilku zasad, m.in. wyeliminować preparaty z retinoidami, środki fotouczulające oraz zaprzestać opalania, stosowania samoopalaczy oraz golenia owłosienia. Skóra  musi zostać dokładnie ogolona tuż przed samym zabiegiem. Nasz lekarz podczas konsultacji poinformuje Cię o wszystkich niezbędnych zaleceniach oraz zadba, by cały zabieg przeprowadzony został w pełni bezpiecznie i komfortowo. Zadba również o zminimalizowanie Twojego bólu.

Zabieg właściwy poprzedzony jest miejscową próbą. Jeśli lekarz nie stwierdzi niepokojącej reakcji Twojej skóry na laser, przystępuje do naświetlania wybranych partii ciała wiązką laserową. W zależności od obszaru zabieg trwa od 10 do 45 min. Po jego zakończeniu możesz spokojnie wrócić do codziennych zajęć. Skóra może być przejściowo zaczerwieniona lub delikatnie piec, lecz objawy te szybko ustępują. Zalecenia pozabiegowe to bezwzględne unikanie opalania, nieużywanie samoopalaczy i ochrona skóry przed ekspozycją na promieniowanie słoneczne.

Sezon na gładkie ciało nigdy się nie kończy. Teraz gdy Naszym Niepokonanym sprzymierzeńcem są najnowsze technologie, depilacja nigdy więcej nie będzie kojarzyć się z bólem.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok