ESWT do leczenia zapalenia prostaty

Oferujemy Ci natychmiastową ulgę w bólu oraz szybką poprawę stanu zdrowia i komfortu życia. Innowacyjna terapia zapalenia prostaty falami akustycznymi (ESWT) pozwoli Ci w szybkim tempie wrócić do formy! Nie trać już zdrowia i czasu, gdy sprawdzone rozwiązanie masz w zasięgu ręki!


Przełomowe odkrycie współczesnej medycyny, czyli terapia z zastosowaniem ESWT (z ang. Extracorporeal Shock Wave Therapy) to idealne rozwiązanie męskich problemów. Bezinwazyjna, bezbolesna, ultraszybka i skuteczna metoda pozwala na odczucie natychmiastowej ulgi i skuteczne wyeliminowanie przyczyn Twoich dolegliwości. Niezależnie, czy cierpisz na ostre czy przewlekłe zapalenie prostaty, terapia ta pozwoli Ci na szybki powrót do zdrowia i przywrócenie pełnej sprawności.

Skończ z krępującymi Cię objawami! Zaufaj naszemu doświadczeniu, dla nas „każdy pacjent jest wyjątkowy. Bez wyjątku.” (dr n.med. Tomasz Gołąbek, specjalista urolog)

Zabieg z użyciem ESWT polega na zaaplikowaniu fali akustycznej bezpośrednio przez skórę, w okolice podbrzusza. Efektem jest znacząca poprawa ukrwienia prostaty, co redukuje ból i pozwala Ci zapomnieć o konieczności częstych i długotrwałych wizyt w toalecie. Przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność.
Kwalifikacja do zabiegu odbywa się po konsultacji urologicznej oraz badaniach dodatkowych, pozwalających określić rodzaj zapalenia prostaty, w tym także testu Mearesa Stameya. Zabieg jest krótkotrwały (ok 20 min.), a pełną efektywność uzyskuje się po przeprowadzeniu serii 4 zabiegów, w odstępach tygodniowych. Terapia falami akustycznymi przynosi znakomite rezultaty jako samodzielne leczenie, bądź jako uzupełnie antybiotykoterapii, pozwalając wyeliminować nawet te dolegliwości, z którymi nie radzą sobie konwencjonalne metody.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok