Korekta krótkiego wędzidełka metodą chirurgii plastycznej (FRENULOPLASTYKA)

Nie musisz więcej cierpieć! W naszej Klinice pomożemy Ci pozbyć się wszystkich przykrych objawów w łagodny, bezpieczny i trwały sposób, a Ty odzyskasz satysfakcję z życia seksualnego.

Zbyt krótkie wędzidełko jest jedną z najczęściej spotykanych nieprawidłowości w budowie anatomicznej prącia. Może występować jako wada wrodzona, lub nabyta, np. w przypadku przebytych urazów, czy stanów zapalnych.

Powoduje to krwawienie, pieczenie oraz mocną bolesność prącia, nasilającą się podczas erekcji. Zbyt krótkie wędzidełko sprawia, że podczas wzwodu odczuwane jest wyraźne szarpnięcie, wywołujące silny ból.


Skutki tej nieprawidłowości anatomicznej powodują znaczny dyskomfort fizyczny i psychiczny Pacjentów, będąc źródłem stresu i frustracji, ograniczając Ich satysfakcję ze współżycia lub nawet zmuszając do całkowitej abstynencji seksualnej.

 

Nie pozwól, aby ból odbierał Ci radość z seksu! Wystarczy jeden zabieg plastyki wędzidełka (frenuloplastyka), aby przywrócić Ci satysfakcję ze współżycia, bez negatywnego wpływu na jakość erekcji. Zaufaj Nam, „dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy. Bez wyjątku”. (dr n. med. Tomasz Gołąbek, specjalista urolog)

 

Jeśli zauważyłeś u siebie podobne dolegliwości, jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem urologiem, celem postawienia diagnozy. Nieleczone wędzidełko może po prostu pęknąć, co doprowadzi do jego nieregularnego zabliznowacenia, lub nieprawidłowego zrostu, a w konsekwencji do mocnego zaostrzenia dolegliwości bólowych.

Oferowana w naszej Klinice korekta wędzidełka metodą chirurgii plastycznej pozwala na jego trwałe wydłużenie. Przeprowadzana jest w znieczuleniu, wyłącznie przez doświadczonego lekarza urologa, z użyciem najwyższej jakości jednorazowych narzędzi oraz nowoczesnych, rozpuszczalnych szwów, niewymagających zdejmowania.

Plastyka krótkiego wędzidełka jest zabiegiem krótkim (ok. 10 minut). Nie wymaga rehabilitacji ani zwolnienia, a jedyny zalecenie pozabiegowe to dbałość o higienę rany oraz konieczność 4 tygodniowej przerwy w aktywności seksualnej.


Zacznij żyć pełnią życia, bez niepotrzebnego bólu i wstydu! Skontaktuj się z Nami już dziś!

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok