Kwas hialuronowy

Nie chcesz rezygnować z codziennych aktywności oraz odczuwać skutków inwazyjnych zabiegów?  Cenisz sobie naturalny, zdrowy wygląd bez efektu sztuczności?

Jeśli na każde z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi "tak”, to mamy idealne rozwiązanie, skrojone na miarę Twoich potrzeb.

 

Terapia kwasem hialuronowym to rewelacyjna metoda odmładzania, oparta na naturalnie występującej w skórze substancji. Pozwala ona na zniwelowanie oznak upływającego czasu w niezwykle szybkim tempie. Zabieg wykonany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej oraz najwyższa jakość zastosowanych preparatów, gwarantują Ci uzyskanie  naprawdę spektakularnego efektu odmłodzenia. Jest on widoczny już w trakcie trwania zabiegu! Zaufaj nam, dla nas "medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek". (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)

Kwas hialuronowy to naturalnie występujący w ludzkiej skórze łącznik między włóknami kolagenowymi i elastyną. To on sprawia, iż twarz nastolatków wygląda tak świeżo i sprężyście. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość sukcesywnie maleje, co oznacza iż z roku na rok Twoja skóra wiotczeje i traci swą objętość, zaś bruzdy i zmarszczki stają się bardziej widoczne. 

Na szczęście starzenie się to proces odwracalny!
Preparaty z kwasem hialuronowym nie tylko wypełniają zmarszczki (pod wpływem wody zawartej w tkankach zwiększa on swą objętość, powodując intensywne wypełnienie bruzd od wewnątrz), lecz również pomagają modelować fragmenty twarzy (usta, nos czy policzki). Kwas hialuronowy stymuluje komórki do odnowy i intensywnie wspomaga naturalne procesy naprawcze. Liftingujące efekty jego działania utrzymują się ponad 6 mies., zaś każdy kolejny zabieg sprzyja utrwaleniu i optymalizacji już uzyskanych rezultatów. Terapia hialuronowa znakomicie sprawdza się również przy zabiegach modelujących, takich jak powiększanie ust, wypełnianie policzków, łagodzenie zbyt ostrych rysów twarzy czy inne korekty naturalnych niedoskonałości.

Stosowany przez nas kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga wcześniejszych prób uczuleniowych. Przeciwskazaniem jest tylko uczulenie na preparat, ciąża, laktacja, nowotwory oraz infekcje skóry. Sam zabieg, polegający na wprowadzeniu pod skórę żelowej formy kwasu za pomocą super cienkich igieł, jest prawie bezbolesny i zaraz po zakończeniu możesz wrócić do codziennych zajęć.

Jedynym skutkiem „ubocznym” wykonanego przez nas zabiegu, jest natychmiastowy EFEKT WOW!
Odmładzająca magia naprawdę działa, więc zaczaruj otoczenie piękniejszą wersją siebie!

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok