Mezoterapia bezigłowa

Czujesz IMPULS, by poprawić swój wygląd? ELEKTRYZUJE Cię myśl o smukłej, wyrzeźbionej sylwetce i odmłodzonej twarzy? Szukasz nowoczesnych zabiegów z odpowiednim dla siebie POTENCJAŁEM, lecz bez nieprzyjemnych efektów?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest nasz zabieg mezoterapii bezigłowej. To nowoczesna metoda, pozwalająca na intensywną walkę z niedoskonałościami skóry (cellulit, rozstępy, otyłość) oraz szybkie efekty odmładzające.
Polega na transporcie w głąb skóry substancji czynnych,  przy wykorzystaniu zjawiska elektroporacji lub ultradźwięków.

Mezoterapia z zastosowaniem przepływu prądu polega na poddaniu skóry działaniu impulsów elektrycznych. Wpływają one na zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych, umożliwiając transport substancji aktywnych w głąb tkanek oraz bezpośrednio do komórek. W przypadku użycia ultradźwięków transport epidermalny wywoływany jest przez działanie fali ultradźwiękowej. Zastosowanie specjalnych technik drenażu limfatycznego znacząco wpływa na optymalizację efektów zabiegu.

W odróżnieniu od bardziej inwazyjnych metod mezoterapii bezigłowej jest zupełnie bezbolesna, a nawet przyjemna. Efekty są szybko widoczne, spektrum działania bardzo szerokie, a ryzyko wystąpienia efektów ubocznych zredukowane niemal do zera. Wszystko to sprawia, iż ten nowatorski zabieg cieszy się ogromną popularnością. Wykonuje go doświadczony lekarz medycyny estetycznej, co pozwala na najskuteczniejsze wykorzystanie potencjału tej metody oraz daje Ci pełną gwarancję bezpieczeństwa podczas zabiegu.  Zaufaj nam, dla nas "medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek".
(dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)


Technika ta pozwala na szybkie i bardzo wyraźne ujędrnienie ciała (uda, brzuch, ramiona, pośladki), redukcję skórki pomarańczowej, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej oraz rewitalizację i ujędrnienie skóry twarzy. Pozwala na profilaktykę zmian starzeniowych oraz stymuluje skórę do intensywnych procesów naprawczych. Indywidualnie dobrany zestaw substancji aktywnych, transportowanych w głąb komórek, pozwoli Ci na jak najszybciej osiągnięcie wymarzonego rezultatu.

Ta terapia trafia prosto w cel. Szybko, skutecznie i bezboleśnie!

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok