Mezoterapia igłowa

Chcesz odnowić każdą warstwę skóry? Szukasz zabiegu, który trafia w problem Twojej skóry z dokładnością co do milimetra? Skorzystaj z mezoterapii igłowej – ultraprecyzyjnego zastrzyku substancji odżywczych, który pozwala zapobiec pojawianiu się niekorzystnych efektów upływającego czasu.

Mezoterapia igłowa ma zastosowanie w medycynie estetycznej od lat 50-tych, dzięki wprowadzanym innowacjom w ostatnim czasie stała się zabiegiem o bardzo wysokiej skuteczności, polecanym przez lekarzy i chętnie wybieranym przez pacjentów.

Mezoterapia igłowa polega na precyzyjnym dostarczaniu substancji odżywczych, naprawczych i rewitalizujących bezpośrednio pod skórę. Jest zabiegiem skoncentrowanym na problemie, umożliwiającym dogłębną naprawę na poziomie komórkowym oraz intensywnie wspomagającym naturalne reakcje naprawcze ludzkiego organizmu. Dobrze wykonana seria zabiegów mezoterapii igłowej pozwala zdziałać cuda! Technologia ta, stosowana przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, potrafi trwale poprawić urodę, usunąć wiele dermatoz i znacząco podnieść jakość życia Pacjentów. Niezwykle istotne jest, aby zabieg został wykonany z zachowaniem zasad sztuki lekarskiej, tak jak to ma miejsce w naszej Klinice. Dla nas „medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek". (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)

Mezoterapia igłowa ma niezwykle szerokie zastosowanie, obejmuje ono zarówno efekty odmładzające czy rewitalizujące skórę oraz korektę deficytów urody takich jak przebarwienia, blizny, cellulit, rozstępy czy łysienie lub  inne zaburzenia wzrostu włosów.
Najbardziej satysfakcjonujące efekty przynosi aplikacja serii zabiegów w niedługim odstępie czasu oraz regularne stosowanie zabiegów podtrzymujących. Sama terapia, wbrew pozorom, nie jest bolesna. Pracujemy na najnowocześniejszych, atestowanych urządzeniach do iniekcji, zapewniających wysoki komfort podczas zabiegu. Gwarantujemy również najwyższą jakość wstrzykiwanych preparatów, popartą certyfikatami bezpieczeństwa. Po zabiegu w miejscach iniekcji mogą pojawiać się podskórne grudki, spowodowane obecnością wprowadzonej substancji, jednak bardzo szybko ulegają wchłanianiu, co sprawia, że nie jest konieczna żadna rekonwalescencja.
Technika ta pozwoli Ci na szybkie osiągnięcie wymarzonego rezultatu.

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok