Nadpotliwość — Botoks

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się „mokrego problemu”-  MAMY GOTOWE ROZWIĄZANIE.
Specjalnie dobrana terapia botoxem pozwoli Ci na długotrwałe pozbycie się nadmiernej potliwości. Zabiegi wykonuje tylko doświadczony lekarz medycyny estetycznej, co gwarantuje Ci najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo. Długotrwały efekt kuracji pomoże Ci znów zacząć cieszyć się życiem.


Zimne, wilgotne dłonie? Rozległe plamy potu na ubraniach? Krople na czole, nosie i nad wargą?
Czujesz, że nadmierne pocenie się odbiera Ci chęć na wychodzenie z domu, utrudnia funkcjonowanie w życiu zawodowym i powoduje dyskomfort w relacjach międzyludzkich?

Nasz lekarz pomoże Ci pozbyć się tych problemów. Dla nas „medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek". (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)
Nadmierna potliwość to problem, który dotyka około 3% populacji, jednak dużo większa grupa społeczna odczuwa negatywne skutki nadmiernego wydzielania potu w miejscach takich jak dłonie, pachy, twarz czy stopy. Terapia botoksem pomaga powstrzymać wydzielanie potu, a jej efekty utrzymują się przez 6 – 8 miesięcy.

Nie pozwól, aby Twoje przypadłości zdominowały Twoje życie.
Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo nadpotliwość może zaburzać codzienne funkcjonowanie, jak jest kłopotliwa, nieprzyjemna i nieakceptowana społecznie. Nasz lekarz dobierze odpowiednią dawkę toksyny botulinowej oraz zadba, by zabieg był bezbolesny.

Zabieg ostrzykiwania botuliną jest zabiegiem wymagającym doświadczenia oraz umiejętności, dlatego w naszej klinice przeprowadzi go dla Ciebie doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Pozwoli to na dobranie optymalnej dawki preparatu oraz zapewni Ci komfort podczas jego wykonywania. Gwarantujemy również długofalową opiekę pozabiegową.

Wszystkie nasze zabiegi poprzedzone są wywiadem lekarskim, aby wykluczyć przeciwwskazania (np. zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, ciążę, laktację) oraz zminimalizować ryzyko efektów ubocznych. Potem lekarz wykona Ci „test Minora”, by wyodrębnić miejsca narażone na największe wydzielanie potu. Test polega na pokryciu badanych miejsc jodyną i zasypaniu ich skrobią. Obszary o największej nadpotliwości od razu ciemnieją.
Po zastosowaniu znieczulenia pod skórę wprowadzana jest cienką igłą botulina. Ilość podanej substancji jest dobierana indywidualnie do Twoich potrzeb. Dzięki zastosowanemu znieczuleniu miejscowemu nie będziesz odczuwał prawie żadnego bólu, a po zabiegu będziesz mógł wrócić do domu.

Przywrócenie Twojego komfortu życia jest naszym priorytetem.

Skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń +48 577 302 502

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok