Osocze bogatopłytkowe

Eliksir młodości płynie w Tobie - zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego to najwyższa skuteczność  biostymulacji tkanek, przy pełnej zgodności z Twoim organizmem i bez użycia skalpela!Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej techniki możesz w widoczny sposób cofnąć swój zegar biologiczny. Przekonaj się, jak niezwykłe efekty daje oferowana w naszej Klinice terapia z zastosowaniem własnego osocza bogatopłytkowego.

Natura wyposażyła Cię w mechanizmy naprawcze, dlatego Twoje ciało może się intensywnie regenerować. Zabiegi na bazie osocza są najbezpieczniejszą formą rewitalizacji i odmłodzenia twarzy i całego ciała.
Preparat pozyskiwany z surowca własnego ma dużo szersze spektrum działania odmładzającego niż substancje pozyskiwane syntetycznie.  Zabieg ten, nazywany „wampirzym liftingiem” jest idealną alternatywą dla osób nietolerujących nieorganicznych preparatów  oraz przejawiających silne tendencje alergiczne.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są obecnie jednymi z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez pacjentów na całym świecie. Efektywność tej metody zależy jednak w dużej mierze od umiejętnego pozyskania materiału biologicznego. Kluczowym elementem jest tutaj zaawansowanie technologiczne urządzenia odwirowującego pobraną krew. Niezwykle ważne jest, aby nie straciła ona swych najcenniejszych właściwości. W naszej klinice pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, pozwalającym uzyskać optymalne parametry wirowania, co istotnie przekłada się najwyższą skuteczność zabiegu.

Osocze wprowadzane jest pod skórę cienką igłą, w wybrane przez Ciebie okolice. Metoda ta ma zastosowanie przy odmładzaniu praktycznie każdej partii twarzy i ciała, będąc bezpieczną alternatywą dla chirurgicznej interwencji. Efekty działania utrzymują się przez minimum pół roku, bez konieczności stosowania dodatkowych zabiegów. Wyraźnie widoczna jest poprawa napięcia, gęstości oraz sprężystości skóry, co powoduje wygładzenie i spłycenie zmarszczek.

Zaufaj dobroczynnej mocy Natury oraz naszemu doświadczeniu.
Wierzymy, że „medycyna estetyczna to przede wszystkim medycyna. Tu nie ma miejsca na przypadek”. (dr n. med. Katarzyna Gołąbek, specjalista medycyny estetycznej)

Strona używa plików cookies, abyśmy mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Ok